logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » 3.märtsil selgusid Pärnu Muusikakoolis Pärnu regiooni ja Viljandi viiuldajate ja tšellistide tulemused

Pärnu Muusikakool, 04.03.2014


Eesti Muusikakoolide Liidu interpreetide konkursi Pärnu regiooni eelvoor viiuldajatele ja tšellistidele toimus Pärnu Muusikakoolis 3.märtsil 2014.

3 märtsil  selgusid Pärnu  Muusikakoolis  Pärnu  regiooni ja Viljandi tšellistide  tulemused. Eesti Muusikakoolide Liidu interpreetide konkursi Pärnu regiooni eelvoor tšellistidele toimus Pärnu  Muusikakoolis 3.märtsil 2014.
Õpilasi hindas žürii koosseisus Peeter  Paemurru, Reet  Mets, Ardo Västrik.

Konkursi  tulemused:

 

I VANUSERÜHM

 

I koht KRISTEL TÄKER (Pärnu Muusikakool,õpetaja Irina Matveus)

 

II koht ALBERT PRESS (Pärnu Muusikakool, õpetaja Heli Sommer)

 

III koht KAISA TALTS (Pärnu Muusikakool, õpetaja Heli Sommer)

 

Kiituskiri hea esinemise eest

ALEXIA LAANEMETS (Pärnu Muusikakool, õpetaja Irina Matveus)

 

II VANUSERÜHM

 

I koht BRIGITE KERGE (Pärnu Muusikakool, Heli Sommer)

 

II koht KENDRA VESKIMÄGI (Pärnu Muusikakool, õpetaja Heli Sommer)

 

III koht ERIK VIIK (Pärnu Muusikakool, õpetaja Irina Matveus)

 

Kiituskiri hea esinemise eest

MADLI KLETTENBER (Viljandi Muusikakool, õpetaja Heli Sommer)

 

 

III VANUSERÜHM

 

III koht CARMEN KARMA (Viljandi Muusikakool, õpetaja Heli Sommer)

 

 

IV VANUSERÜHM

 

I koht ERIK SMIRNOV (Pärnu Muusikakool, õpetaja Irina Matveus)

 

II koht HANNA ANETT PEIEL (Viljandi Muusikakool, õpetaja Heli Sommer)

 

3. märtsil  selgusid Pärnu  Muusikakoolis  Pärnu  regiooni viiuldajate  konkursi tulemused

Eesti Muusikakoolide Liidu interpreetide konkursi Pärnu regiooni eelvoor viiuldajatele toimus Pärnu  Muusikakoolis Koolis 3.märtsil 2014. Õpilasi hindas žürii koosseisus Mirjam Kerem, Kristel Eeroja-Põldoja,Mare  Teearu.

Kõik esimese kuni kolmanda koha omanikud pääsesid edasi finaali.

Konkursi  tulemused:

I VANUSERÜHM


I koht MARIA MÄND (Pärnu Muusikakool, õpetaja Tatjana Günter)

 

I koht AKSEL VERLIN (Pärnu Muusikakool, õpetaja Anu Mänd)

 

III koht ELBE REITER (Pärnu Muusikakool, õpetaja Anu Mänd)

 

 

Kiituskiri parima kohustusliku pala ja hea esinemise eest

JUULI KÕRRE (Pärnu Muusikakool, õpetaja Anu Mänd)

 

Kiituskiri hea esinemise eest:

TÄHELILL NIIT (Kuressaare Muusikakool, õpetaja Laine Sepp)

KAROLIN NÕU (Orissaare Muusikakool, õpetaja Riina Juul)

CATHRIN BENITA POOPUU (Kuressaare Muusikakool, õpetaja Ave Opp)

KAROLIN PRUUL (Orissaare Muusikakool, õpetaja Riina Juul)

 

II VANUSERÜHM

 

II koht ja KIITUSKIRI parima kohustusliku pala eest ADRIANA MASS

(Häädemeeste Muusikakool, õpetaja Valeria Rjumina)

 

III VANUSERÜHM

 

II koht KARL JÕGI (Kuressaare Muusikakool, õpetaja Laine Sepp)

 

 

IV VANUSERÜHM

 

Kiituskiri hea esinemise eest EVA AARNIS (Kuressaare Muusikakool, õpetaja Laine Sepp)

 

 





Viiuldajate konkursi finalistid koos žüriiga

harju

Copyright EML 2016