logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » 4.märtsil toimus Jõhvi kontserdimaja kammersaalis Virumaa regiooni akordioniõpilaste konkurss

Jõhvi Muusikakool, 05.03.2014


Osales 33 õpilast 9 muusika- ja kunstide koolist. Õpilasi hindas žürii koosseisus Tiina Välja, Aivi Tilk ja Tiina Dammann.

Tulemused:

I vanuserühm

I koht

Bogdan Keplast (pääseb lõppvooru)

Sillamäe muusikakool, õpetaja Tatjana Danilova

Nikita Tšistokletov (pääseb lõppvooru)

Kohtla Järve kunstide kool, õpetaja Svetlana Belovolova

II koht

Steven Kozolev (pääseb lõppvooru)

Narva muusikakool, õpetaja Ljudmila Tšumakova

Elina Väli (pääseb lõppvooru)

Ahtme kunstide kool, õpetaja Larissa Kaznatšejeva

III koht

Polina Vinogradova (pääseb lõppvooru)

Narva koorikool, õpetaja Galina Voronova

Eripreemiad

VASSILI KOROBOV - kindla ja musikaalse esituse eest

Jõhvi muusikakool, õpetaja Jelena Pajuste 

POLINA VINOGRADOVA  - omavalikulise pala esituse eest

Narva koorikool, õpetaja Galina Voronova

NIKITA TŠISTOKLETOV  - kohustusliku pala esituse eest 

Kohtla Järve kunstide kool, õpetaja Svetlana Belovolova

II vanuserühm

I koht

JEVGENIA SIROŠ (pääseb lõppvooru)

Sillamäe muusikakool, õpetaja Ljudmilla Tkachenko

II koht

ANTON KISLITSÕN (pääseb lõppvooru)

Sillamäe muusikakool, õpetaja Tatjana Danilova

III koht

JANEK LEVANDOVSKI (pääseb lõppvooru)

Narva muusikakool, õpetaja Irina Meštšerjakova

MIROSLAV OLEKSJUK (pääseb lõppvooru)

Narva muusikakool, õpetaja Ljudmilla Juzvik

III vanuserühm

I koht

VLADISLAV VIRTONEN (pääseb lõppvooru)

Sillamäe muusikakool, õpetaja Tatjana Danilova

II koht

ARTUR SASS (pääseb lõppvooru)

Jõhvi muusikakool, õpetaja Tatjana Robonen

III koht

KIRILL KUZMIN

Narva muusikakool, õpetaja Ljudmila Juzvik

VALERIA KRAINIK

Narva Kreenholmi muusikakool, õpetaja Svetlana Lutšezarnaja

IV vanuserühm

I koht

ALBERT MAMEDOV (pääseb lõppvooru)

Sillamäe muusikakool, õpetaja Tatjana Danilova

II koht

BIRGIT NÕMMEMEES (pääseb lõppvooru)

Jõhvi muusikakool, õpetaja Tatjana Robonen

GEORGY ALEKSEEV (pääseb lõppvooru)

Narva Kreenholmi muusikakool, õpetaja Svetlana Lutšezarnaja

Eripreemiad

ALBERT MAMEDOV  - kohustusliku pala esituse eest 

Sillamäe muusikakool, õpetaja Tatjana Danilova

 







harju

Copyright EML 2016