logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Üle-eestiline noorte loomingupäev

H.Elleri nim. Muusikakool, 06.03.2014


Elleri nüüdismuusika päevade kontsert 9. märts kell 15 Elleri kooli väike saal

G. Otsa-nim. Tallinna Muusikakool
õp Tatjana Kozlova-Johannes

   1. Rebeca Vilpuu     “Fragmendid”
       Piret Pajusaar (viiul), Aleksandr Dubisa (vioola), Gerda Nurmeots (kannel)

   2. Kristel Urke     “Ethnic memories”   
       Markus Anthony Eermann (flööt), Maria Elonen (flööt), Kaspar Ernesaks (vibrafon),    Katrin Urke (viiul), Liisa Veri (viiul), Ann Mäekivi (vioola), Britten Holter (tšello)
        dirigent     Madli Ainsalu

H. Elleri-nim. Tartu Muusikakool
õp Alo Põldmäe

    3.    Marili Tomingas    Minimalistlik fantaasia rahvalaulu
            “Õhtu ilu” teemal
            Marili Tomingas (klaver)

    4.    Marili Tomingas     2 pala 4-le akordionile :
            “Õhtu ilu” I  Prelüüd (rahvaviisi ainetel)
            “Õhtu ilu” II  Postlüüd (R. Pätsi ainetel)
    Akordionikvartett koosseisus
            Ly Laur, Helar Jõgi, Anti Ingel, Marit Sukk
            juhendaja Külli Kudu

    5.    Algis Pauljukaitis     “Atmosfäärid”
        Algis Pauljukaitis (klaver)
    Ross Liivamägi (süntesaatorid)

    6.    Algis Pauljukaitis     “Maakera pulss”
    Erle Kont (klarnet)

    7.    Marili Tomingas     “Kuu” (sõnad K. J. Peterson)
    Eleri Lillemäe (laul), klaveril autor

    8.    Johannes Vallikivi     2 klaveripala
        (külalisena)     “Humoresk” ja” Variatsioonid”
    Johannes Vallikivi (klaver)

    9.    Karl Joosep Pihel     “Kruus”
    Gertrud Leopard (marimbafon)
    Tiit Joamets (marimbafon)    

    10.    Jaan Olari Kudu     2 klaveripala
        “Kosmos” ja “Päevavalgus”
    Jaan Olari Kudu (klaver)

    11.    Karl Joosep Pihel     “Allvoog”
    Karina Ivantšuk (flööt)
    Gerda Merila (kannel)

    12.    Karl Joosep Pihel     “Uus klaveriteos”
    Karl Joosep Pihel (klaver)

    Tallinna Muusikakeskkool
    õp Tauno Aints ja Kristo Matson

    13.    Richard Mägar     “Kapriis”
            Jakob Peäske (fagott)

    14.    Martin Kirsiste     “Momen Time“
            Martin Kirsiste (prepareeritud klaver)

    15.    Eugen Linde     “Päikesetõus”
            Silver Õun (viiul),
             Siluan Hirvoja (tšello)

    16.    Taniel Kuntu     “ Üksinda seltskonnas”
            1. “Saabumine”
            2. “Üksinda seltskonnas”
            3. “Kiire põlemine”
            Jaan Mesi (trompet),
            Taniel Kuntu (elektriorel)

    Konkursi „Lustlik klaver 2013“
    parimaid klaverilugusid ja parimaid esitajaid
    koordinaator Tiina Vurma

   17.    Karoliina Itter (TMKK)     “Liblika unenägu”  
            Darja Kisseljova  (TMKK)
            õp Marina Sinkel

    18.    Piret Pajusaar (EMTA)     “Peeglikillud”
        Grete Laine (Valga Muusikakool)
        õp Merilyn Treial

    19.    Marili Tomingas (Elleri TMK)  “Liblikas”
        Aneta Koševaja (Lasnamäe Muusikakool)       
       õp Tiina Vurma  

    20.    Martin Kirsiste (TMKK)   “Emotsioon”
    Kim Lilii Tamm (Vanalinna Hariduskolleegium)
        õp Karin Suss

    21.    Martin Kirsiste      “Saladuslik järv”
      Grete Labunski (Lasnamäe Muusikakool)
       õp Tiina Vurma

    22.    Tuuli Pruul (Tallinna Ülikool)    “Hämara õhtu bluus”
    Mooses Leinštrep (Viimsi Muusikakool)
    õp Marju Mägi


    23.    Anne-Mai Edala (EMTA)     “Nõiutud muusikakarp”
    Maarja Moks (Loksa Muusikakool)
    õp Diana Gromova
    

    24.    Anne-Mai Edala      “Mäng võluaias”
    Anni Maria Rea (Vanalinna Hariduskolleegium)
    õp Karin Suss

    Kontserdikava koostaja: Alo Põldmäe

Tasuta


harju

Copyright EML 2016