logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Tallinna regiooni muusikakoolide viiuliõpilaste eelvoor 9. Märtsil Nõmme muusikakoolis.

09.03.2014


Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkurss 2014 Tallinna regiooni muusikakoolide viiuliõpilaste eelvoor 9. Märtsil Nõmme muusikakoolis. Õpilasi hindas žürii koosseisus Mirjam Kerem Kristel Eeroja-Põldoja ja Ivi Tivik. Konkursi tulemused -

I vanuserühm

 

Katariina Tammemägi     I koht-                    Tallinna Muusikakeskkool

                                       Õp.Raeli Florea

                                       Km.Lea Leiten

 

Saskia Einpalu                II koht          -                   Vanalinna HK Muusikakool

                                       Õp.Kristi Alas

                                       Km. Kersti Petermann

 

Arp Eerik Reindla            III koht         -                   Vanalinna HK Muusikakool

                                       Õp.Tereza Šmerling-Heinsaar

                                       Km. Tiiu Sisask

         

 

Rahel Peäske                            III koht         -                   Tallinna Muusikakeskkool

                                       Õp.Tiiu Peäske

                                       Km.Jana Peäske

 

 

II vanuserühm

 

Rita-Iris Loonde              II koht          -                   Tallinna Muusikakeskkool

                                       Õp.Raeli Florea

                                       Km.Lea Leiten

 

Jaagup Illak           III koht                   -                   Tallinna Muusikakeskkool

                                       Õp.Tiiu Peäske

                                       Km.Kai Õunapuu

 

 

Sirel Tammisto                III koht         -                   Vanalinna HK Muusikakool

                                       Õp.Tiina Pangsep

                                       Km.Anu Randma

 

         

                   

III vanuserühm

 

Anette-Celine Peri           I koht -                   Tallinna Muusikakeskkool

                                       Õp.Raeli Florea

                                       Km.Lea Leiten

 

Triinu Piirsalu                  I koht -                   Tallinna  Muusikakool

                                       Õp.Katrin Talmar

                                       Km.Maarja Vaitmaa

 

Eliina Gorobets                         III koht         -                   Tallinna  Muusikakool

                                       Õp.Katrin Talmar

                                       Km.Maarja Vaitmaa

 

6.Kaisa Padur                           III koht         -                   Nõmme  Muusikakool

                                       Õp.Leila Eespere

                                       Km.Riina Joller

                             

 

IV vanuserühm

Fred Heinoja                             III koht         -                   Tallinna Muusikakeskkool

                                       Õp.Hanna-Liis Nahkur

                                       Km.Signe Hiis



harju

Copyright EML 2016