logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » 4.-6. aprillini toimub Viljandis Noore Muusiku Kooli õppelaager

26.03.2014


4.-6. aprillini Viljandis toimuv Noore Muusiku Kooli õppelaager kutsub osalema kõiki noori muusikuid, kes kaaluvad lähiaastatel edasiõppimist muusika või muusikapedagoogika alal. Noore Muusiku Kool on mõeldud eelkursustena pärimus- või rütmimuusika huvilistele ning neile, kes soovivad tulevikus saada muusikaõpetajaks üldhariduskoolis või pilliõpetajaks muusikakoolis. NB! Seoses uue eriala avamisega Viljandis ootame esmakordselt Noore Muusiku Kooli ka helitehnoloogiast huvitatud noori!


Seekord tuleb kõikidel osalejatel valida endale enim huvipakkuv õpperühm - kas pärimusmuusika, rütmimuusika, koolimuusika või helitehnoloogia. Rütmikat, noodigraafikat arvutil ja koosmängu õpitakse ühiselt, lisaks toimuvad erialaspetsiifilised ained igale õpperühmale eraldi. Täpsemalt vaata tunniplaanist.

Kõikidel osalejatel on võimalus reede õhtul külastada Mari Kalkuni kaminakontserti. 

Õppetöö toimub Viljandi Kultuuriakadeemia muusikamajas, Viljandi Muusikakoolis ja Pärimusmuusika Aidas. 

Kõik osalejad saavad Tartu Ülikooli täiendusõppe tunnistuse ning ühtlasi tõhusa ettevalmistuse jätkamaks oma muusikaõpinguid TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias või mõnes teises muusikaharidust pakkuvas koolis.

 

Kontakt: margit.kink@kultuur.edu.eeharju

Copyright EML 2016