logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Festival „Torupill ja Teine 2014“

08.04.2014


Kestab aktiivne registreerumine 6. – 8. juunini 2014 toimuva festivali „Torupill ja teine“ õpitubadesse. 2014 aastal on „teine“ instrument karmoška. „Teiseks“ on varasemalt olnud hiiu kannel, viiul, parmupill, rütmipill, ukulele jpm. Õpitubasid juhendavad: Toomas Valk (karmoška, soovitavalt G-duur), Juhan Suits, Kristel Kutser, Catlin Mägi (torupill). Välisõpetajaks on seekord Mick O`Brien Iirimaalt. Sel aastal on teema „varieerimine ja improviseerimine“ , praktikumi viib läbi osava saksofonimängijana tuntud Marko Mägi. Osalejatelt eeldatakse oma instrumendi olemasolu ja teatavat mänguoskust.

Õpitubadest väljapoole jääjaile tähendab see mitmeid kontserte linnaruumis ja loomulikult festivali lõppkontserti, mis toimub pühapäeval 8.juunil kell 15 �" Viljandi Hansapäevade pealaval! Ainukordne võimalus kogeda  Eesti torupillimängijate ja karmoškamängijate ühendorkesteri esinemist.

 „Torupill ja Teine“ korraldavad MTÜ Viljandi Vanamuusika Festival ja EPMK August Pulsti Õpistu. Rohkem infot ja registreerimine: www.folk.ee/opistu

 harju

Copyright EML 2016