logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
IGAL LAPSEL OMA PILL
Konkurss 2020
Rahvusvaheline koostöö
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Plokkflöödiühing ERTA-Estonia suvelaager Rõuges 31. august - 4. august 2014

22.04.2014


Plokkflöödilaagri õppejõududeks on Reet Sukk, Taavi-Mats Utt ja Heiko ter Schegget (Holland). Plokkflöödiühingu laagri lõpukontsert on 4. augustil - EFY flöödilaagri 1. päeval. Siis on publikut palju. Kontsert toimub kell 4. augustil kell 15 Rõuge kirikus.

Plokkflöödiühing ERTA-Estonia suvelaager on planeeritud sel aastal Rõugesse 31. juuli - 4. augustil, ööbimisega Ala-Rõuge külalismajas.

Rõuge on imekaunis Lõuna -Eesti suvituskoht. Lähedal on Rõuge Suurjärv, kus on väga sametine vesi. Järve juures rannavalve. Ujumas käivad lapsed õpetajaga.

Plokkflöödiühingu laagri lõpukontsert on 4. augustil - EFY flöödilaagri 1. päeval. Siis on publikut palju. Kontsert toimub kell 4. augustil kell 15 Rõuge kirikus.

Plokkflöödilaagri õppejõududeks on Reet Sukk, Taavi-Mats Utt ja Heiko ter Schegget (Holland)

Oodatud on kõik vanusegrupid ja ka ansamblid. Registreerimisel palume märkida, kui kaua oled pilli mänginud ja kellelt soovid tundi saada, kas soovid individuaaltundi või mängid ansamblis?

Meie kasutuses on Ala-Rõuge ja Rõuge koolimaja. 

Osavõtumaks on 65 EUR. See sisaldab : 2 individuaaltundi või ansamblitundi, koosmängu, ööbimist, 3 x päevas sööki ja meeldivat seltsielu kohapeal.

NB! Palume sellest 35 EUR tasuda Plokkflöödiühing ERTA-Estonia MTÜ a/a 10220022760017 hiljemalt 30. maiks ja 30 EURi sularaha kohapeal.

Osalejale tunnistus.

Info: anneli@tmk.ee või +327 55 584631Foto: Taavi-Mats Utt

harju

Copyright EML 2016