logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Keila Muusikakooli õpetajad Marika Pabbo, Hele Eisel ja Riine Pajusaar pälvisid aasta õpetaja tiitli ja rahalise preemia

01.05.2014


Keila Muusikakooli hoolekogu kinnitas õppeaasta viimasel koosolekul aasta õpetaja tiitli saajad. Andres-Indrek Pauksoni vahendatud eraalgatusliku projekti kulminatsioon oli 29. aprillil 1.- 4. klasside kevadkontserdil. Muusikakooli saalis anti parimatele õpetajatele üle lilled ja aukirjad, millega kaasneb ka rahaline preemia. Anonüümseks soovida jäänud annetaja ei tahtnud avalikustada ka preemiasummasid. Aasta õpetaja 2013- 2014 on Marika Pabbo. Sama tiitli ja teise preemia pälvis Hele Eisel, kolmanda Riine Pajusaar.

Hoolekogu nentis rõõmuga, et lõpuks saab muusikakooli saal uued toolid, mis lubas riigihanke võitnud tarnija kohale toimetada 10. maiks. 180 tumehalli katteriidega tooli maksavad 8793 eurot + käibemaks. Suurema osa vajaminevast rahast annetasid kontserdikülastajad ja mitmed Keila asutused. Neile tuleb tänukontsert, kontserdi toimumise aja teatab muusikakool täiendavalt.

Hoolekogu koosolekutel on olnud teemaks puhkenurk, kus õpilased saaks teha viimaseid ettevalmistusi eelolevateks tundideks ja lihtsalt puhata. Selle sisustamiseks on plaanis annetuste teel soetada diivan ja mõned tumbad. Otsa tegid lahti kõik hoolekogu liikmed ja esimese seemnena sai kogutud 89 eurot. Uuest annetuskampaaniast teavitatakse kaaslinlasi läbi sotsiaalmeedia ja meililistide.

Veel vaadati läbi Muusikakooli arengukava projekt, kuhu tuli palju ja erinevaid ettepanekuid hoolekogu liikmetelt.


Kalle Kask, muusikakooli hoolekogu.

Keila leht 30.04.2014harju

Copyright EML 2016