logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Loksa Muusikakooli õpilased osalesid Harjumaa Keelpilliorkestri kevadlaagris

05.05.2014


20.-21. märtsil kogunesid maakonna viiulilapsed järjekordsesse laagrisse Saue Gümnaasiumis. Keelpilliorkester on pilootorkester, mis koguneb 4-5 korda aastas: koos harjutatakse, lõbutsetakse ja antakse kontsert. Loksa Muusikakoolist osalevad orkestri töös Reeli Alajärv, Engela Rajamägi ja Eliisabeth Jordan. Järgnevalt on kirja pandud nende mõtted ja muljed laagrist.

Kogunesime Sauele neljapäeval kella 11.00-ks. Siis algasid proovid, mis kestsid kuni kella 18.00-ni. Esimese proovi alguses tutvustasime ennast teistele: mis on nimi ja kus koolist ma tulen. Pärast tutvustust tegime erinevaid käteharjutusi. Vahepeal oli lõunasöök Peale õhtusööki käisime koos õpetaja Riinaga Saue Gümnaasiumi ujulas.

Reedel oli pikk proovipäev: kella 10.00-19.30-ni vahepeal söögipausid ja puhkepausid.

Laupäeval kestsid proovid kuni kella 14.00-ni. Peale lõunasööki pidime kontserdiks ümber riietuma. Toimus orkestrite pildistamine ja kell 16.00 algas kontsert. Kontserdil esines 5 orkestrit: Harjumaa Keelpilliorkestri ettevalmistusorkester, Harjumaa Keelpilliorkester, Harjuma Noorte Puhkpilliorkester ja nende ettevalmistusorkester ning Harjumaa Sümfooniaorkester.

Laager meeldis väga. Õppisime-harjutasime palju ja lood said palju selgemaks. Saime juurde uusi sõpru.

Riina Paartalu, Loksa Muusikakooli viiuliõpetaja
09.04.2014
Foto ajalehest Loksa Elu

harju

Copyright EML 2016