logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Haapsalu muusikakoolis lõpetas 56. lend

25.05.2014


Eile, 24. mail kl 14 tõid Haapsalu muusikakooli kiitusega lõpetanud õpilased Markus Lemberi kindlates kätes LÜG aulasse muusikakooli lipu. Algas kontsert-aktus, mis lõpetas õppeaasta.

Lõpetajad esinesid soolopaladega õpitud instrumentidel, samuti Haapsalu muusikakooli kammerorkestri saatel ja mitmel puhul ka orkestri koosseisus. Dirigeeris Lehari Kaustel.
 
Saalitäis vaimustunud publikut, enamasti koolilõpetajate vanemad, pereliikmed ja kooli õpetajad, võtsid pakutava sooja aplausiga vastu.
 
Ja siis astusid lava ette lennu lõpetajad. Pärast päevakohaseid kõnesid muusikakooli direktorilt Andres Kaselt, tublilt akordionistilt Markus Lemberilt ja vanemate nimel Urmas Naudrelt said noored muusikud kätte tunnistused ja kiituskirjad. Järgnes pildistamine ja suur tort kohvi ja morsiga.
 
Nii saatiski Haapsalu muusikakool ellu juba 56. rühma häid inimesi. Noori, kes läbi muusika asuvad maailma ilusamaks muutma. Nii arvasid kõik sõnavõtjad ja selles veendumuses olid aktuse lõpuks ka kõik kohalolnud. Kuidas see saakski teisiti olla!

Uudise postitas ajalehte Läänlane Toivo Tomingas24.05.2014
 
Haapsalu muusikakooli lõpetajad. Foto: Toivo Tomingas


Kõnet peab direktor Andres Kase. Foto: Toivo Tomingas

harju

Copyright EML 2016