logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
IGAL LAPSEL OMA PILL
Konkurss 2020
Rahvusvaheline koostöö
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » XVI Rahvapillilaager Võrumaal 19.-24. augustil

07.06.2014


Õpetatavad pillid: viiul, lõõts (eesti lõõts ja kaherealine), torupill, kannel, karmoka, hiiukannel, akordion, viled, kitarr, mandoliin, kontrabass, basskitarr, trummid, cajon. Hommikuti toimuvad individuaal-pillitunnid, pärastlõunal laulu- ja rütmikatunnid, meistriklassid ja ansamblid. Õhtuti tantsuklubid, kontserdid ning põõsamängud.

Laager algab teisipäeval 19. augustil kell 17:00 ja lõpetus on pühapäeval 24. augustil kell 12.00

Kaasa: pill, magamiskott, pesemisvahendid, mugavad riided, ujumistarbed, jalatsid/sussid siseruumides kasutamiseks, võimalusel ka madrats/magamismatt ja lindistusvahend.
Laagri osavõtumaks 110 eurot sisaldab õpetuse ja laagritegevuses kasutatavad materjalid, toitlustuse kolm korda päevad pluss vahe-snäksid ja ööamps, T-särgi, ööbimisvõimaluse ning hea tuju.

Registreerumisel teatada osaleja nimi, vanus, pill ja kui pika staažiga pillimängijaga tegu, samuti allergiad jms, millega peaks laagri korraldaja arvestama nii toitlustamisel kui muu laagritegevuse planeerimisel. Pärast registreerumist saate info laagri osavõtutasu tasumise kohta, mis on kinnituseks, et olete registreeritud.

Laagrisse registreerumine (kuni 30. juulini või kuni kohti jagub) ja lisainfo: MTÜ Kõrvipalu loometalu (Kadri Giannakaina Laube) kadri@lootspill.ee, tel. +372 5117348.

Uudised, õpetajate nimekiri ja vastused küsimustele: http://www.facebook.com/pillilaager


harju

Copyright EML 2016