logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Valga Muusikakoolis vahetub direktor

08.06.2014


Valga Muusikakooli direktorina alustab tööd pikaajalise juhtimiskogemusega muusikapedagoog Tiia Parmo. Muusikakooli praegune direktor Ants Loos otsustas direktoriameti maha panna ja pühenduda tööle muusikaõpetajana. Valga Linnavalitsuse poolt välja kuulutatud muusikakooli direktori vabale ametikohale kandideeris kuus soovijat, kellest kvalifitseerus kaks. Komisjon valis muusikakooli direktoriks Tiia Parmo ja linnapea Kalev Härk sõlmis temaga töölepingu alates 5. juunist 2014.

Tiia Parmol on pikaajaline ja mitmekülgne juhtimisalane kogemus. Ta on töötanud Karksi Nuia muusikakooli direktorina ja Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia muusikaosakonnas programmijuhina. Eelnevalt on ta töötanud ka klaveriõpetaja ja kontsertmeistrina mitmes huvi- ja keskkoolis.
Komisjoni esimehe Lauri Drubinši sõnul on Tiia Parmol soov kujundada Valga Muusikakoolist maakonna kompetentsikeskus muusika valdkonnas. Uus direktor leiab, et koolil tuleb tihendada sidemeid Eesti muusikakõrgkoolidega ja leiab võimaliku oleva Valga Muusikakoolist arendada muusikarakendusõppekava pedagoogilise praktika baas pilliõpetuse suunal.

Hele Heletäht5.06.2014 Valga linn


harju

Copyright EML 2016