logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Eesti muusikakoolide õpilased esinesid edukalt rahvusvahelisel konkursil III STOCKHOLM INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION 2014

Türi Muusikakool, 11.06.2014


6.06.-9.06.2014 toimuS Stockholmis III rahvusvaheline konkurss erinevatele soolopillidele, ansamblitele ja kontsertmeistritele, kus osales kokku 600 mängijat 35-st riigist üle maailma, s.h. peale Euroopa riikide ka Egiptusest, Iisraelist, Lõuna-Koreast, Jaapanist, Hiinast, Türgist, Singapurist, Lõuna-Aafrika Vabariigist, USA-st, Brasiiliast ning Ukrainast, Valgevenest, Usbekistanist, Aserbaidžaanist ja Venemaalt.

Konkurss toimus viies vanuserühmas ja mängijaid hindas rahvusvaheline žürii.

Kokku osales 36 eesti solisti klaveri (25), viiuli (5), flöödi (4) ja löökpilli (2) erialadel 11-muusikakoolist, EMTAst ning lisaks 4 ansamblit kokku 17 mängijaga. Konkursi tase oli kõrge ja tublisid mängijaid palju.


Tulemused

KLAVER A GRUPP

I koht - Arseni Zimakov (õp. Irena Truskina, Tallinna Muusikakool)

II koht - Katrin Saks (õp. Marina Ruusmaa, Tartu I Muusikakool)

III koht - Jana Potštarjova (õp. Marja Jürisson, Tallinna Muusikakeskkool)

Diplom - Mia Klooren (õp. Eike Sild-Neeme, Tallinna Muusikakeskkool)

KLAVER B GRUPP

I koht - Nikita Fatejev (õp. Irena Truskina, Tallinna Muusikakool)

I koht - Uljana Prosvetova (õp. Liina Jarovaja, Narva Muusikakool)

II koht - Hans Matthias Kari (õp. Kai Ratassepp, Tallinna Muusikakeskkool)

II koht - Mari-Liina Ruusmaa (õp. Marina Ruusmaa, Tallinna Muusikakool)

II koht - Marten Mõru (õp. Kadri Leivategija, H. Elleri nim. Tartu Muusikakool)

III koht - Mait Peterson (õp. Ira Floss, Tallinna Muusikakeskkool)

III koht - Ekaterina Voznyk (õp. Marina Ruusmaa, Tartu I Muusikakool)

III koht - Sofia Khvichia (õp. Vladimira Ljutova, Nõmme Muusikakool)

III koht - Ekaterina Trifonova (õp. Vladimira Ljutova, Nõmme Muusikakool)

III koht - Yasmina Bouhoda (õp. Renata Marksalu, Pärnu Muusikakool)

Diplom - Margot Salumets (õp. Reet Ruubel, Tallinna Muusikakeskkool)

Diplom - Mailis Jaaniste (õp. Natalia Troshina, Tabivere Muusikakool)

KLAVER C GRUPP

II koht - Anastasija Mjassojedova (õp. Renata Marksalu, Pärnu Muusikakool)

III koht - Arina Nikulina (õp. Renata Marksalu, Pärnu Muusikakool)

III koht - Arko Narits (õp. Tiiu Noor, Tartu I Muusikakool)

KLAVER D GRUPP

III koht - Indra Stepanova (õp. Mati Mikalai, Tallinna Muusikakeskkool)

III koht - Sven-Sander Šestakov (õp. Kadri Leivategija, H. Elleri nim. Tartu Muusikakool)

III koht - Ilja Tihhomirov (õp. Ljudmila Homjakova, Narva Muusikakool)

Diplom - Piret Mikalai (õp. Irina Floss, Tallinna Muusikakeskkool)

Diplom - Anette Kriisa (õp. Mati Mikalai, Tallinna Muusikakeskkool)

Diplom - Karolina Žukova (õp. Ira Floss, Tallinna Muusikakeskkool)

VIIUL A GRUPP

II koht - Tähelill Niit (õp. Laine Sepp, kontsertmeister Tiina Rätsepp, Kuressaare Muusikakool)

III koht - Rahel Peäske (õp. Tiiu Peäske, kontsertmeister Jana Peäske, Tallinna Muusikakeskkool)

Diplom - Mia Ruubel (õp. Tiiu Peäske, kontsertmeister Reet Ruubel, Tallinna Muusikakeskkool)

VIIUL B GRUPP

Diplom - Sofia Vinkel (õp. Kaido Välja, kontsertmeister Jana Peäske, Tallinna Muusikakeskkool)

VIIUL C GRUPP

II koht - Triinu Piirsalu (õp. Katrin Talmar, kontsertmeister Julia Koydan, Tallinna Muusikakool)

FLÖÖT B GRUPP

III koht - Helina Viigand (õp. Viia Ivask, kontsertmeister Siret Heinaste, Türi Muusikakool)

Diplom - Lisanne Lugus (õp. Viia Ivask, kontsertmeister Siret Heinaste, Türi Muusikakool)

FLÖÖT C GRUPP

III koht - Artjom Pahhomov (õp. Kai Kiik, kontsertmeister Nele-Eva Steinfeld, Nõmme Muusikakool)

FLÖÖT D GRUPP

I koht - Anete Vinkel (õp. Mihkel Peäske, kontsertmeister Jana Peäske, Tallinna Muusikakeskkool)

LÖÖKPILLID E GRUPP

II koht - Karl Johan Kullerkupp (õp. Rein Roos, G. Otsa nim. Tallinna Muusikakool)
III koht - Tiit Joamets (EMTA, Flaami Kuninglik Akadeemia)

ANSAMBLID 1. GRUPP

Diplom - Albert Leppik, Paula Aarnis, Hilda Marie Loel, Maru Varavin (õp. Laine Sepp, kontsertmeister Tiina Rätsepp, Kuresaare Muusikakool)

Diplom - Karl Jõgi, Katre-Liis Võhma, Ida Johanna Loel (õp. Laine Sepp, kontsertmeister Tiina Rätsepp, Kuressaare Muusikakool)

Diplom - Dmitri Lazarski, Helin Maria Unt, Elise Pähkel, Marta Kübar, Gregor Amon (õp. Marju Mäe, kontsertmeister Marika Kapp, Pärnu Muusikakool)

ANSAMBLID 2. GRUPP

Diplom - Karmen Kõrnas, Laura Pähkel, Kristin Lisette Jõgiste, Sirle Allkivi, Annika Sarapuu (õp. Marju Mäe, Pärnu Muusikakool)

 

PALJU ÕNNE!

 

Konkursi koduleht: http://stockholmcompetition.se/index-english.html





Türi Muusikakooli flöödimängijad Helina Viigand, Lisanne Lugus, õpetaja Viia Ivask ja kontsertmeister Siret Heinaste

harju

Copyright EML 2016