logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
IGAL LAPSEL OMA PILL
Konkurss 2020
Rahvusvaheline koostöö
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Rakvere Muusikakool kutsub XIII Jaan Paku nim. Noorte Muusikute Päevade Orkestrite Mängupeole 29. – 30. 11. 2014

Rakvere Muusikakool, 18.08.2014


Rakvere Muusikakool kutsub osa võtma XIII Jaan Paku nim. Noorte Muusikute Päevade Orkestrite Mängupeost 29. – 30. 11. 2014 Festivalile oodatakse kõiki Eesti noorteorkestreid (keelpillikoosseise).

Foorumil esinevad orkestrid oma kavaga (max 20`) ning koostatakse ka ühisorkestrid, mis osalevad lõppkontserdil. Ühisorkestritesse on teretulnud keelpillimängijad ka neist koolidest, kus orkestrit ei ole: me kutsume osalema kahe tasemega orkestrites - 1. Orkester „Fresco“ (värsked, algajad) 2. Orkester „Esperto“ (asjatundjad, edasijõudnud). Muidugi mängivad nendes kaasa ka koolide orkestrid. Vastavate tasemete repertuaar on praegu täpsustamisel, kuid oleksime tänulikud soovituste eest! Palume oma põhimõttelisest osavõtusoovist, samuti potentsiaalsest orkestrantide ja üksikosavõtjate arvust teada anda 15. septembriks, seejärel saadame teile noodid. Finaaliks kutsume lavale kõik mängijad.
Ühisorkestrite dirigentideks on Kaido Otsing, Mati Uffert, Hando Põldmäe, Villem Peäske ja Toivo Peäske.
Täpse ajakava paneme paika siis, kui on selgunud osavõtvate orkestrite arv. Kuna saali mahub maksimaalselt 140 keelpillimängijat, on võimalik, et rohke osavõtu korral peame paluma orkestrite koosseise vähendada.

Osavõtutingimused: Korraldajapool katab võimalikult suure osa ööbimis- ja toitlustuskuludest, aga see sõltub osalejate arvust, Kultuurkapitali otsustest ning meie sponsorite lahkusest. Võimalik, et osavõtjatel tuleb arvestada mingi osavõtumaksuga, mille suuruse saame teatada ilmselt oktoobri lõpuks. Kindlasti jäävad osavõtjate kanda transpordikulud.

Märkus: Kultuurkapitali taotlustähtaeg on 21. august ja kes nüüd ei jõua, siis järgmine on 20. november. Vähemalt kohalikud ekspertgrupid peaksid aktsepteerima ka taotlusi, mis on antud enne projekti toimumist (mis siis, et arutelu toimub võib-olla hiljem). Proovige õnne! Kui teie tulete, tuleb meil ilus muusikapidu!

Lähem info
Toivo Peäske, Rakvere Muusikakool
tel. 32 23 833; 32 55 741; 55 918 346 (T. Peäske)
Rita Mets tel. 52 03 975; rakmuusika@hot 


harju

Copyright EML 2016