logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Eesti Rütmimuusika Hariduse Liit saab aastaseks

18.09.2014


Eesti Rütmimuusika Hariduse Liit (ERHL) tähistab oma esimest aastapäeva konverentsi ning üldkoosolekuga 30. septembril Tallinnas.

ERHL asutati 30.09.2014 eesmärgiga edendada ning esindada rütmimuusika haridust Eestis igal tasandil ning erinevates vormides. Esimene tegevusaasta on olnud viljakas - käivitatud on mitmeid projekte ning alustatud koostööd erinevate partneritega. BändiLabor - ERHLi poolt loodud esimene omalaadne mentorprogramm noortele bändidele ja artistdele - on saanud võimsa alguse ning lisaks oma põhipartnerile Noortebändile teinud koostööd näiteks Kuressaare Kitarrilaagri ning Tartu Muusikanädalaga. ERHL on kaasatud mitmesse õppematerjalide loomise ja arendamise projekti ning esindab rütmimuusika hariduse kogukonna huve olulistes organisatsioonides.

Konverentsi ning üldkoosoleku programmis on ERHLi tegevust ning algatusi tutvustavad ettekanded, paneelarutelu teemal “Mida uut toob rütmimuusika õpetamine muusikahariduse paradigmasse?” ning vabas vormis arutelu. Kohapeal on võimalik astuda liikmeks ning saada informatsiooni liidu tegemiste kohta otse juhatuse liikmetelt.


Eesti Rütmimuusika Hariduse Liidu aastapäeva konverents ning üldkoosolek toimub:
30. septembril 11.00-13.00 DaF Studio saalis (Narva mnt 7b).
Rohkem infot:
https://www.facebook.com/erhliit
www.erhl.ee
info@erhl.ee
(+372) 5232389 (Virgo Sillamaa, ERHLi juhatuse esimees)


harju

Copyright EML 2016