logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Reedest pühapäevani toimub Pärnu esimene kitarrifestival

05.11.2014


7.-9. novembrini täitub Pärnu linn kitarrimuusikaga. Toimuvad konkurss, töötoad, vabalava ja kontserdid. Töötoad, mille juhendajateks on Lauri Jõeleht, Marek Talts, Erki Pärnoja, Laura Junson, Erko Niit ja Riho Sinisalu, toimuvad 7 ja 8 novembril Pärnu Muusikakoolis. Konkurss toimub 8. novembril Pärnu Vanalinna Põhikooli aulas järgmistel suundadel: klassikaline kitarr, rütmimuusika kitarr, hobikitarristid ja laulvad kitarristid. Konkursi laval võib näha kokku kuni 40 Pärnu linnast ja maakonnast pärit kitarristi. Konkurss on publikule tasuta. Ülesastumised vabalaval toimuvad kahel õhtul: 7. novembril rokiklubi Volume väikses saalis ja 8. novembril kohvikklubis Fookus. Üles astuvad nii registreerunud huvilised kui ka festivali töötubade juhendajad ning kitarriõpetajad.

Kontserdid

Pärnu Kitarrifestiali avakontsert: esineb Pirita Kitarriorkester, Pärnu Raekojas 7.11 kell 16 (tasuta).
The Gothenburg Combo (SWE), Pärnu Kontserdimajas 8.11 kell 19 (Fiesta de la Guitarra kitarrimuusika festivali kontsert koostöös Eesti Kontserdiga)
The Otis Grand Blues Band (UK) rokiklubis Volume 7.11 kell 22 (peakorraldaja rokiklubi Volume)
To Die For (FIN) rokiklubis Volume 8.11 kell 22 (peakorraldaja rokiklubi Volume)
Pärnu kitarrifestivali lõppkontsert: esinevad Pärnu Kitarrifestivali kitarriorkester, konkursi parimad ja kitarrifestivali juhendajad, Pärnu Vanalinna Põhikooli aulas 9.11 algusega kell 12 (tasuta).

PÄRNU KITARRIFESTIVAL 2014

Pärnu kitarrifestivali eesmärgiks on elavdada kitarrimängu Pärnu linnas ja maakonnas, pakkudes esinemisvõimalust erinevate oskustega kitarristidele. Kitarrifestival soovib koondada erinevaid kitarriste, luues seeläbi uusi algatusi ja koostöövõimalusi.

Sõltumata vanusest ja kitarrimängu oskusest on Pärnu kitarrifestivalile oodatud erinevate muusikaliste eelistustega kitarristid (hobikitarristid, klassikalised kitarrimängijad, rütmimuusika kitarristid, laulvad kitarristid, kitarriansamblid).

Pärnu Kitarrifestival on kitarrikeskne üritus, mis ei ole bändikonkurss.

Tutvu Pärnu Kitarrifestivaliga www.parnukitarr.ee


harju

Copyright EML 2016