logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Eesti Noorte Pianistide konkursi „EESTI KÕLA III“ tulemused

16.12.2014


Tallinna muusikakeskkoolis oli 13.–14. detsembril üle-eestiline klaveriõpilaste konkurss “Eesti kõla”. Eesti pianistliku kultuuri järelkasvu igakülgse arengu toetuseks ja eesti klaverimuusika väärtustamiseks korraldab Tallinna Muusikakeskkool 12.–14.12.2014 vabariikliku noorte pianistide konkursi „Eesti kõla III“. Konkursile on oodatud klaveriõpilased kõikjalt Eestist vanuses kuni 16 a. Konkurss toimub ühes voorus, neljas vanuserühmas ja kahes kategoorias (õpilased väikestest koolidest – kuni 50 last klaveriosakonnas ja suurematest koolidest – üle 50 lapse klaveriosakonnas). Kõrvuti Eesti heliloojate loominguga kuulub konkursi kavasse klassikalise suurvormi kiire osa ning kolmanda komponendina teos teemal „linnud, loomad, putukad“ (1. vanusegrupp), „looduspildid, aastaajad“ (2. vanusegrupp), „tants“ (3. vanusegrupp) või „virtuoosne tulevärk“ (4. vanusegrupp).

EESTI NOORTE PIANISTIDE KONKURSS „EESTI KÕLA III“ TULEMUSED
I A vanuserühm
I preemia Alika Boitšuk (Jõhvi MK, õp Jelena Gromova)
II preemia Anette Allas (Kiili KK, õp Sirle Piisang)
Sander Erik Ilves (Kiili KK, õp Tiia Koppel)
III preemia Lilian Hindrikson (Põlva MK, õp Raina Urb ja Kadri Leivategija)
Diplom Grete Laine (Valga MK, õp Marilyn Treial ja Kadri Leivategija)
Elsbeth Muhu (Häädemeeste MK, õp Vaike Väljamäe)
Eripreemia eesti helilooja teose parima esituse eest Lilian Hindrikson
I B vanuserühm
I preemia Carita Irjas (TMKK, õp Martti Raide)
Darja Kisseljova (Tallinna MK, õp Marina Sinkel)
II preemia Jana Potštarjova (TMKK, õp Marja Jürisson)
Artur Tani (Nõmme MK, õp Eve Pung
III preemia Patrick Malm (Tallinna MK, õp Juta Targo)
Kerttu-Riin Petrov (Heino Elleri nim Tartu MK, õp Kadri Leivategija)
Diplom Ksenia Gretšiškina (Tallinna MK, õp Irena Truškina)
Jakob Eduard Laul (VHK MK, õp Maigi Pakri)
Karl Joosep Onoper (Tallinna MK, õp Maire Roovik)
Anna Liisa Raudsepp (Nõmme MK, õp Riine Pajusaar)
Sofia Ševtšuk (Tallinna Huvikeskus „Kullo“, õp Olga Marenkova)
Eripreemia eesti helilooja teose parima esituse eest Jakob Eduard Laul
Diplom noorimale osavõtjale Jekaterina Martšenko (Sillamäe MK, õp Inna Anikina)II A vanuserühm
I preemia Sofi-Kamilla Lõssenko (Tabasalu MK, õp Ursula Väljaots)
III preemia Aili Pent (Keila MK, õp Pille Parm)
Theresa Saida Radha’ a (Kelia MK, õp Riine Pajusaar)
Diplom Anete Tomson (Viljandi MK, õp Marge Loik)
Polina Šuvalova (Jõhvi MK, õp Larissa Šilova)
Eripreemia eesti helilooja teose parima esituse eest Sofi-Kamilla Lõssenko
II B vanuserühm
I preemia Marten Mõru (Heino Elleri nim Tartu MK, õp Kadri Leivategija)
II preemia Sofia Khvichia (Nõmme MK, õp Vladimira Ljutova)
Tähe-Lee Liiv (TMKK, õp Marrit Gerretz-Traksmann)
III preemia Maria Kirillova (Ahtme MK, õp Nadežda Petropavlova)
Hanna-Liisa Reiljan (TMKK, õp Kersti Sumera)
Diplom Marta Pärn (Tallinna MK, õp Marina Sinkel)
Cornelia Elisabeth Väli (TMKK, õp Jekaterina Rostovtseva)
Eripreemia eesti helilooja teose parima esituse eest Marten Mõru
III A vanuserühm
I preemia Valeria Jefimova (Jõhvi MK, õp Jelena Anufrikova)
Ann Kärner (Orissaare MK, õp Kairit Levit)
II preemia Madis Aasalo (Kiili KK, õp Tiia Koppel)
III preemia Elizaveta Rumjantseva (Jõhvi MK, õp Jelena Anufrikova)
Diplom Marc-Rene Šmits (Aseri MK, õp Svetlana Jessevitš)
Eripreemia eesti helilooja teose parima esituse eest Valeria JefimovaIII B vanuserühm
I preemia Karl Johan Nutt (TMKK, õp Anne Sarrap ja Ivari Ilja)
II preemia Anastassija Mjassojedova (Pärnu MK, õp Renata Marksalu)
Uljana Prosvetova (Narva MK, õp Liina Jarovaja)
Yulia Uljanjonok (Narva MK, õp Ljudmilla Homjakova)
III preemia Marija Arošjus (Lasnamäe MK, õp Tiina Vurma)
Yasmina Bouhouda (Pärnu MK, õp Renata Marksalu)
Elisabeth Egel (VHK MK, õp Anneli Tanksimäe)
Diplom Susanna Liisa Onoper (Tallinna MK, õp Maire Roovik)
Aleksandr Pavlenko (Ahtme MK, õp Aino Šljahhina)
Erik Rüdiger (Ahtme MK, õp Aino Šljahhina)
Eripreemia eesti helilooja teose parima esituse eest Uljana Prosvetova
IV A vanuserühm
I preemia Karl Reimand (Georg Otsa nim Tallinna MK, õp Ülle Sisa)
II preemia Liisa-Maria Marrandi (Türi MK, õp Anne Laimets ja Tanel Joamets)
III preemia Maarja Moks (Loksa MK, õp Diana Gromova)
Luiza Tolokonnikova (Paldiski MK, õp Svetlana Skuridina)
Eripreemia eesti helilooja teose parima esituse eest Karl Reimand
IV B vanuserühm
II preemia Arko Narits (TMKK, õp Marko Martin)
III preemia Uljana Lvova (Narva MK, õp Liina Jarovaja)
Jekaterina Tšernõševa (Sillamäe MK, õp Inna Anikina,
Georg Otsa nim Tallinna MK, õp Ia Remmel)
Eripreemia eesti helilooja teose parima esituse eest Jekaterina Tšernõševa
Žürii:
Ilze Treija
Nele-Eva Steinfeld
Sten Lassmann 1


harju

Copyright EML 2016