logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
IGAL LAPSEL OMA PILL
Konkurss 2020
Rahvusvaheline koostöö
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevad Jõgeval

27.01.2015


6. ja 7. märtsil 2015 toimuvad Jõgeval taas Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevad: üleriigiline konkurss noorte vokaalansamblitele ja koolinoorte vokaalansamblitele.

Avamine 6.märtsil kell 13.00
Lõpetamine - 7.märtsil kell 19.00
Koht: Jõgeva Põhikool, Rohu 10, 48307 Jõgeva
Esinemispaik : Jõgeva Põhikooli aula, kus on hea akustika ja lava ees on astmed.

Osavõtjad: Olenemata tegutsemise kohast, võivad osa võtta kõik koolinoorte ansamblid ja noorteansamblid.
Võisteldakse viies vanusegrupis: IV-V, VI-VII, VIII-IX ja X-XII klass ja noored kuni 26. eluaastani. Koolinoortel oma vanusegrupist vanemate lauljate kasutamine ei ole lubatud, nooremate aga küll. Noorteansamblitel vanuselist piirangut ei ole, v. a. ülemine piir - 26 aastat (palume kaasa võtta isikut tõendav dokument). Koosseisu järgi liigitame ansamblid kolme gruppi: poiste- (mees-), tütarlaste- (neidude-)ja segaansamblid.
Tingimused
• Ansambel koosneb vähemalt kolmest lauljast, ülemine piir on 10 lauljat
• Laulda tuleb ilma mikrofonideta Esitada tuleb kaks (võib ka kolm) laulu eesti keeles! Üks neist a cappella. Palutakse laulude saateks fonosid mitte kasutada!
 
Hindamine
Hinnatakse esinemiskultuuri, kunstilist taset, intonatsiooni ja sisulist väärtust. Tähtis on jõukohane repertuaar ja laulu sobivus vanusegrupile. Hindab žürii, kuhu kuuluvad vabariigis tuntud muusikategelased. Igas vanusegrupis antakse välja laureaaditiitel parimale ansambli liigile. Vastava taseme puudumise korral on züriil õigus jätta auhind välja andmata. Lisaks kuulutatakse välja mitmeid eripreemiaid. Kõigi osalejate hulgast valitakse välja kaks üldvõitjat (Grand prix). Üks kuulub koolinoorte ansamblile ja teine noorteansamblile.
 
Sellel aastal toimub esmakordslet Alo Laulude kontsert. Kontsert toimub 6.märtsil Jõgeva Kultuurikeskuses kell 20.00. Esinemiskoosseis võib olla vabalt valitud, võivad esineda ka solistid, vanusegrupp ei ole oluline, sama lauluga võib osa võtta konkursist, sobib ka instrumentaalkoosseis - ainuke tingimus on, et autor on Alo Mattiisen.
Kuna Alo laule ei ole väga palju trükikirjas olemas, siis saab abi paluda Betti Alveri muuseumist (66 81 098) või Teatri- ja Muusikamuuseumist.
 
Ööbimine toimub Jõgeva Põhikooli klassiruumides. Kaasa võtta kõik - madratsist kaisukaruni.
 
Osavõtutasu on iga laulja ja juhendaja kohta 17 EUR-i. See sisaldab majutust, materjale, kontserte ja söögikordi. Osavõtumaks on kohustuslik kõigile olenemata kohalviibitavast ajast. Osavõtumaks tuleb tasuda MTÜ Tähetund pangakontole EE791010220203811222 või maksta kohapeal.
Arve saamiseks saata vastav soov koos andmetega (osalejate arv, arve maksja ning kellele saata arve) e-mailile info@tahetund.eu  või helistada telefonile 5110327 Kaja Pärtels.
 
Registreerimine
Registreeri https://docs.google.com/forms/d/1INygm8aWrBEKJ-clSUd-HhYGwXDmoIiPAV8AXOPWE1E/viewform
Teatamise viimane kuupäev on 20. veebruar 2015. a.
 
Avamisel ja lõpetamisel lauldakse traditsiooniliselt koos Alo Mattiiseni laulu muusikalist "Väike merineitsi". Nooti on võimalik saada veebilehe
www.hot.ee/alomattiisen  menüüst Ühislaul
 
Info Maret Oja viiskoori@gmail.com , tel 5202244
 
Kohtumiseni Jõgeval!

harju

Copyright EML 2016