logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Häälepäeva tähistatakse sel aastal Viljandis

05.02.2015


16. ja 17. aprillil toimub Viljandis rahvusvaheline konverents-täiendkoolitus "Häälepäev 2015 - hääl kui algupärane sotsiaalmeedia", mille eesmärk on juhtida tähelepanu hääle olulisusele erinevates eluvaldkondades. Konverentsi esimesel päeval keskendutakse peamiselt kõne- ja laulutehnika teemadele ning teise päeva loengud käsitlevad hääle tervishoiuga seotud teemasid. Lisaks loengutele toimuvad erinevad õpitoad: osaleda saab näiteks häälele keskendunud Alexanderi tehnika, BiP™hääletreeningu ja hääle korrasoleku hindamise õpitoas.

Häälepäeva konverents-koolituse lektorid on tunnustatud hääle- ja tervisespetsialistid Sibeliuse Akadeemiast, Jyväskylä Ülikoolist, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiast, Tallinna Ülikoolist, Ida-Tallinna Keskhaiglast ja mujalt. Häälepäeva konverentsil esinevad loengutega Ritva Eerola, Hannele Valtasaari, Katri Liira, Susanna Metsistö, Sonja Korkman, Allan Vurma, Eve Lukk, Kalev Keeroja, Karin Brown ja paljud teised.

Rahvusvaheline konverents-koolitus toimub TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ja Ida-Tallinna Keskhaigla koostöös.

Rahvusvahelist häälepäeva tähistatakse 16. aprillil üle maailma ning selle eesmärk on teadvustada hääle tervise olulisust. Eesti tähistatakse häälepäeva kolmandat korda.

Konverents-koolitusele registreerumine kestab kuni 15.03.2015.

Registreerumine ja ajakava: http://www.kultuur.ut.ee/et/haalepaev

Kontaktisik:

Margit Kink
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia täiendusõppe spetsialist
margit.kink@kultuur.edu.ee
58553137harju

Copyright EML 2016