logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Selgusid Loode-Eesti puupuhkpillide konkursi tulemused

27.02.2015


Konkurss toimus 21. veebruaril Kiili Kunstide Koolis. Žürii: flöödid, plokkflöödid - Neeme Punder ja Tarmo Johannes; klarnet, saksofon - Vello Sakkos ja Lauri Sepp.

Plokkflööt

I vanuserühm kuni 10-aastased   
                    
II koht - Kerstin Üksvärav, õp. Heili Meibaum, Kiili Kunstide Kool
III koht - Anna Eliisabet Mänd, õp. Erika Kasetalu, Loksa MK
diplom - Ehtel Malkus, õp. Erika Kasetalu, Loksa MK       
diplom - Ann Mirt Korman, õp.     Erika Kasetalu, Loksa MK

II vanuserühm 11...12-aastased  
     
           
I koht - Karolina Kravets, õp. Heili Meibaum, Kiili Kunstide Kool           
II koht - Maria Lahe, õp. Erika Kasetalu, Loksa MK       
           
III vanuserühm 13...14-aastased             
           
I koht - Marianne Laura Saar, õp Natalia Kostrõkina, Aruküla Huvialakeskus Pääsulind   
II koht - Inge Ivaste, õp. Heili Meibaum, Kiili Kunstide Kool   
III koht - Sandra Väizene, õp. Natalia Kostrõkina, Tabasalu MK
diplom - Brigitta Voogla, õp. Heili Meibaum, Kiili Kunstide Kool   
diplom - Kristi Pappel, õp. Natalia Kostrõkina, Tabasalu MK
diplom - Moona Õunmaa, õp. Natalia Kostrõkina, Tabasalu MK
           
IV vanuserühm 15 a. ja rohkem

II koht - Helen Utšenikov, õp. Heili Meibaum, Kiili Kunstide Kool       
   

Flööt

I vanuserühm kuni 11-aastased  
                     
I koht - Kert Vahtre, õp. Angela Katkosilt, Rapla MK   
I koht - Sandra Leon, õp. Irene Ruuse, Viimsi MK   
II koht - Gertrud Vesinurm, õp. Angela Katkosilt, Rapla MK           
II koht - Marta Tõnisalu, õp. Irene Ruuse, Viimsi MK   
III koht - Hiie Münter, õp. Angela Katkosilt, Rapla MK
diplom - Heti Elis Uik, õp. Andres Maamees, Saku MK
diplom - Kaisa Arumeel, õp. Heili Meibaum, Kiili Kunstide Kool   
           
II vanuserühm  12...13-aastased            
           
I koht - Kärt Pihlap, õp. Angela Katkosilt, Rapla MK   
II koht - Annika Alavere, õp. Helge Oserov, Keila MK   
III koht - Hanna-Ita Kask, õp. Helge Oserov, Keila MK   
III koht - Grete Iganus, õp. Tiina Hunt, Keila MK
       
III vanuserühm 14...15-aastased           
           
II koht - Piia Tomingas, õp. Priidik Soon ja Helen Saar, C. Kreegi nim. Haapsalu MK   
III koht - Pärle Paalaroos, õp. Tiina Hunt, Keila MK       
diplom - Kadri Schihalejev, õp. Angela Katkosilt, Rapla MK

Klarnet:

I vanuserühm  kuni 11-aastased      
    
I koht - Agur Münter,  õp. Jandra Puusepp, Rapla MK      
II koht - Reeli Pao, õp. Katri Kaasik,  Tabasalu MK 
II koht - Triin Teneli Tammik, õp. Katri Kaasik,     Tabasalu MK        
diplom - Mattias Donner, õp. Andreas Aben, Saue MK     
            
II vanuserühm 12...13-aastased           

II koht - Kaur-Erik Pääsuke, õp.     Andreas Aben, Saue MK   
II koht - Joosep Lepik, õp. Andres Teppo,  Keila MK  

Saksofon

I vanuserühm 8...9-aastased         
   
I koht - Oskar Arikainen, õp. Liis Mäevälja, Keila MK        
II koht - Artur Rosenthal    , õp. Jandra Puusepp, Rapla MK 
III koht - Aleksander Kerner, õp.     Liis Mäevälja, Keila MK   
III koht - Eelia Laasma, õp. Jandra Puusepp, Rapla MK
diplom - Mia Martina Sarapuu, õp. Maret Melesk, Viimsi MK

II vanuserühm 10...11-aastased                 

I koht - Joonas Neumann, õp. Liis Mäevälja, Keila MK        
II koht - Karl-Oskar Liivand, õp. Liis Mäevälja, Keila MK
III koht - Tähte Paalaroos, õp. Liis Mäevälja, Keila MK
diplom - Grethe Antsmäe, õp. Hannes Altrov, Rapla MK
dilpom - Kaarel Lipping, õp. Liis Mäevälja, Keila MK
            
III vanuserühm 12...13-aastased  
                    
II koht - Pavel Ivask, õp.  Kalev Konsa, Tabasalu MK
III koht   - Camilla Kännola, õp. Jandra Puusepp, Rapla MK
diplom - Andree Uuetoa, õp. Kalev Konsa, Tabasalu MK
diplom - Celine Umborg, õp. Liis Mäevälja, Keila MK
           
IV vanuserühm 14...15-aastased                   

II koht - Patrik Sebastian Unt, õp. Jandra Puusepp, Rapla MK     
II koht - Helery Kõrvemaa, õp. Olavi Kasemaa,  Viimsi MK
 


harju

Copyright EML 2016