logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Pärimusmuusika ait kutsub Elektroonilise Pärimusmuusika Festivalile

10.04.2015


Kas teate, kes võttis esimesena Eestis kasutusele süntesaatori? Või kuidas sündis Eesti esimene elektroonilise pärimusmuusika heliplaat? Või mis on luuper ja kuidas kasutatakse seda tänapäevases eesti pärimusmuusikas? Vastuseid nendele küsimustele koos rohkete muusikaliste näidetega kuuleb ja näeb Eesti esimesel Elektroonilise Pärimusmuusika Festivalil Viljandi pärimusmuusika aidas 18. aprillil algusega kell 17.

Õhtut alustavad helinäidetega loengud eesti elektroonilise pärimusmuusika minevikust, olevikust ja tulevikust, mida viivad läbi Sven Grünberg, Maarja Nuut ja Austraaliast kohale sõitnud Olev Muska. Pärast seda esitavad oma muusikalist loomingut Luis Peixoto Portugalist, Pastacas, Epifolium, Trad. Attack! ja meisterjaan. Õhtu jooksul loovad üle terve maja atmosfääri ka Etnokonservide DJ-d Daysleeper, Son Erikson ja San Antonio, visuaalidega kaunistab aida Frindo Kveiks.Kõikidele Eesti Muusikakoolide Liidu liikmete töötajatele ja õpilastele on festivalipass 12 €. Festivalikülalisi majutab soodsalt Just Rest hostel.

Piletite ostusoovi korral kirjuta enne 17. aprilli meiliaadressile lindaliiseek@gmail.com.

Vaata lisa ja kuula helinäiteid:http://www.folk.ee/ait/sundmused/event/12-suendmused/286-elektroonilise-parimusmuusika-festival leiad ürituse ka Facebookis:https://www.facebook.com/events/636439873166543/harju

Copyright EML 2016