logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Jõulutäht 2013

Ülenurme Muusikakool, 02.12.2013


30. novembril toimus Ülenurme Muusikakoolis XII üleriigiline noorte solistide konkurss "Jõulutäht 2013".

Võistluse tulemused olid järgmised:
10.-12.a. vanuserühm
I koht MARTA KÜLAOTS (Konguta Rahvamaja, juhendaja Evald Raidma)
II koht KRISTIN PÕDER (Fa-diees, juhendaja Ingrid Otti)
III koht SANDRA VESSELUHA (Viljandi Muusikakooli laulustuudio, juhendaja Hedi-Kai Pai)
IV koht ANDRY MUST (Räpina Muusikakool, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi)
V koht MIKK KAASIK (Fa-diees, juhendaja Ingrid Otti)
VI koht KATARINA MERILY REIMAND (Viljandi Muusikakooli laulustuudio, juhendaja Hedi-Kai Pai)
13.-15.a. vanuserühm
I koht PAULINE VÄHI (Ülenurme Muusikakooli laulustuudio, juhendaja Ursel Oja)
II koht HEDVIG-HANNA RAUD (Räpina Muusikakool, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi)
III koht STEFAN AIRAPETJAN (Viljandi Muusikakooli laulustuudio, juhendaja Hedi-Kai Pai)
IV koht LAURA DANILAS (Ülenurme Muusikakooli laulustuudio, juhendaja Ursel Oja)
V koht KRISTINA BIANCA RANTALA (Räpina Muusikakool, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi)
VI koht KAROLIINE PÄRLIN (Ülenurme Muusikakooli laulustuudio, juhendaja Ursel Oja)
16.-18.a. vanuserühm
I koht LIIS TINTSO (Põlva Muusikakool, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi)
II koht ANNA LEA HAAMER (H.Elleri nim. Muusikakool, juhendaja Ursel Oja)
III koht MERLIN PURGE (Ülenurme Muusikakooli laulustuudio, juhendaja Ursel Oja)
IV koht KRISTI RAIAS (Põlva Muusikakool, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi)
V koht GERTU PABBO (Tõrva Laulustuudio, juhendaja Novella Hanson)
VI koht MERILI OTSMA (Viljandi Muusikakool, juhendaja Hedi-Kai Pai)
19.-23.a. vanuserühm
I koht MARTA ARULA (Fa-diees, juhendaja Liane Loog)
II koht TEA SÖÖT (Fa-diees, juhendaja Liane Loog)
III koht CATHY KILD (Mmaasikas, juhendaja Elviira Maasalu)
IV koht KRISTIN KOLTS (Ülenurme Muusikakooli laulustuudio, juhendaja Ursel Oja)
V koht LIINA UIBO (Ülenurme Muusikakooli laulustuudio, juhendaja Ursel Oja)
VI koht LIINA KUUSIK (H.Elleri nim. Muusikakool, juhendaja Ursel Oja)
























harju

Copyright EML 2016