logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » 7.detsembril 2013 toimus Lasnamäe muusikakoolis konkurss LUSTLIK KLAVER.

10.12.2013


Konkursil osalesid klaveriõpilased Eesti ja Soome muusikakoolidest. Klaveriõpilaste konkursile eelnes noorte heliloojate konkurss Lustlik klaver, milles osalesid heliloomingut õppivad noored Tallinna Muusikakeskkoolist, Tallinna Georg Otsa- ja Tartu Heino Elleri koolist ning Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemiast. Klaveriõpetajatest koosnev žürii valis noorte pianistide konkursi 5 vanusegrupi kohustuslikeks paladeks välja 10 uhiuut klaveripala kaheksalt noorelt heliloojalt.

NOORTE HELILOOJATE KONKURSI TULEMUSED: 
PEAPREEMIAD:
Martin Kirsiste
 (Tallinna Muusikakeskkool) " palade „Emotsioon“ ja „Saladuslik järv“ eest.
Anne-Mai Edala (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia) " palade „Nõiutud muusikakarp“ ja „Mäng võluaias“ eest. 
PREEMIAD:Piret Pajusaar (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia), Karoliina Itter, Astra Irene Susi ja Taniel Kuntu (Tallinna Muusikakeskkool), Tuuli Pruul ja Marili Tomingas (Tartu Elleri kool)
Preemiad noortele heliloojatele anti kätte 7.detsembril Lasnamäe muusikakoolis toimunud klaveriõpilaste konkursil. Noored heliloojad hindasid ka ise oma palade esitust ning andsid üle auhinnad oma pala parima esituse eest. 

 KLAVERIÕPILASTE KONKURSI LUSTLIK KLAVER TULEMUSED:
Kõigis vanusegruppides pidid õpilased esitama 2 pala " lisaks kohustuslikule noore eesti helilooja palale teise pala enda vabal valikul.

Žürii koosseisus Leelo Kõlar, Ia Remmel ja Mati Mikalai otsustas:
             
 KUNI 8-AASTASTE VANUSERÜHM: 
I Koht 
Saara Kaptein " Tallinna MK, õp. Marina Sinkel 
Darja Kisseljova " Tallinna MK, õp. Marina Sinkel 
Grete Laine " Valga MK, õp. Merilyn Treial 
II koht 
Frank Richard Armin Kolk " Nõmme MK, õp. Anneli Tohver 
Valeria Kuzina " Tallinna MK, õp. Irena Truškina 
Reti Noorhani " Viljandi MK, õp. Aili Lee 
III koht
Sander Karol Avarand " Vanalinna HK, õp. Anneli Tanksimäe 
Liis Rander " Viimsi MK, õp. Marju Mägi 
Piret Pajusaare auhind pala Peeglikillud parima esituse eest: Grete Laine
 Karoliina Itteri auhind pala Liblika unenägu parima esituse eest: Darja Kisseljova
             
9-10-AASTASTE VANUSERÜHM 
I koht
Mattias Hännikäinen " Vanalinna HK, õp. Anneli Tanksimäe 
Anita Koševaja " Lasnamäe MK, õp. Tiina Vurma 
Ilona Liiman " Porvoonseudun Musiikkiopisto, õp. Anu Holländer 
Anna Eliisa Raudsepp " Nõmme MK, õp. Riine Pajusaar 
Kim Lilii Tamm " Vanalinna HK, õp. Karin Suss 
Arabella Vallsalu " Paldiski MK, õp. Veera Nöps 
II koht 
Jane Valge " Viljandi MK, õp. Heili Kirsimäe 
Kreete Liina Kreen " Jõelähtme Mk, õp. Svetlana Siltšenko 
Anastassia Larionova " Paldiski MK, õp. Svetlana Skuridina 
Dmitri Mozgovoi " Narva MK, õp. Iraida Jakovleva 
Marion Kiil " Kiili Kunstide Kool, õp. Sirle Piisang 
III koht
Karmen Kalvik " Paide MK, õp. Katrin Aesma 
Artur Ljutov " Tartu II MK, õp. Jelena Michaelis 
Emilia Olm-Kovtun " Lasnamäe MK, õp. Maile Harik 
Marili Tominga auhind pala Liblikas parima esituse eest " Anita Koševaja 
Martin Kirsiste auhind pala Emotsioon parima esituse eest " Kim Lilii Tamm
             
11-12-AASTASTE VANUSERÜHM 
I koht
Marija Arošjus " Lasnamäe MK, õp. Tiina Vurma 
Tomi Kantonen " Porvoonseudun Musiikkiopisto, õp. Marja Pohjola 
Grete Labunski " Lasnamäe MK, õp. Tiina Vurma 
Andra Pahkma " Jõelähtme Mk, õp. Svetlana Siltšenko 
Anastasia Tsumakova " Tallinna MK, õp. Irena Truškina 
II koht
Elmas Topalova " Lasnamäe MK, õp. Liine Piigli 
Anete Tomson " Viljandi MK, õp. Marge Loik 
Robert Telpt " Lasnamäe MK, õp. Sofia Nesterova 
Rasmus Rüütel " Kiili KK, õp. Tiia Koppel 
Markus Mõttus " Rae Huvialakool, õp. Sirle Piisang 
Kendra Rosen " Kilingi-Nõmme MK, õp. Tiia Hermann 
Kristina Korobova " Valga MK, õp. Lenel Rand 
III koht
Anastassia Grudina, Lasnamäe MK, õp. Maile Harik 
Martin Kirsiste auhind pala Saladuslik järv parima esituse eest " Grete Labunski 

 13-14-AASTASTE VANUSERÜHM 
I koht 
Elisabeth Egel" Vanalinna HK, õp. Anneli Tanksimäe 
Kairiin Kukk " Viljandi MK, õp. Heili Kirsimäe 
Mooses Leinštrep �" Viimsi MK, õp. Marju Mägi 
Maarja Moks �" Loksa MK, õp. Diana Gromova 
Seliina Schüts �" Türi MK, õp. Miina Jõgisalu 
 II koht 
 Keiti Uke �" Lasnamäe MK, õp. Anu Pärn 
Emmi Vesterinen �" Porvoonseudun musiikkiopisto, õp. Anna-Mari Murdvee 
Liisa Maria Marrandi �" Türi MK, õp. Anne Laimets 
Carmen Lepik �" Rae Huvialakool, õp. Sirle Piisang 
Maria Harkina �" Lasnamäe MK, õp. Sofia Nesterova 
III koht 
Äli Leontjev �" Kiili Kunstide Kool, õp. Tiia Koppel 
Nelma Peuhu �" Porvoonseudun musiikkiopisto, õp. Elina Heinonen 
Ellen Suvinen �" Porvoonseudun musiikkiopisto, õp. Elina Heinonen 
Tuuli Pruuli auhind pala Hämara õhtu bluus parima esituse eest �" Mooses Leinštrep Anne-Mai Edala auhind pala Nõiutud muusikakarp parima esituse eest �" Maarja Moks 

 15-18-AASTASTE VANUSERÜHM 
 I koht
 Anni Marie Rea �" Vanalinna HK, õp. Karin Suss 
II koht 
Yasmin Adwan �" Lasnamäe MK, õp. Anu Pärn 
Carmen Niinepuu �" Jõelähtme MK, õp. Svetlana Siltšenko 
Anne-Mai Edala auhind pala Mäng võluaias esituse eest �" Anni Marie Rea


Noorte heliloojate konkursi Lustlik Klaver 2013 võitjad,
kelle teosed olid järgmiste vanusegruppide kohustuslikud palad:

9-10-aastased:

11-12-aastased:

13-14-aastased:

üle 15-aastased:




Fotol noorimad mängijad koos noorte heliloojate Karoliina Itteri ja Piret Pajusaarega.

harju

Copyright EML 2016