logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
IGAL LAPSEL OMA PILL
Konkurss 2020
Rahvusvaheline koostöö
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Olavi Sild 70

13.09.2019


Tänavu möödub 70 aastat EMTA interpretatsioonipedagoogika (endise nimega) instituudi kauaaegse juhataja ja juhtiva õppejõu Olavi Silla sünnist. Sündmuse tähistamiseks toimub Laupäeval, 12. oktoobril algusega kell 12.00 EMTA kammersaalis Olavi Silla Päev

Päeva raamib konverents, kus ettekannetega esinevad EMTA üliõpilased, doktorandid ja õppejõud. Teemadevalikus on tagasivaateid ja meenutusi O. Silla panusele ja tegevusele endistelt kolleegidelt ja praegustelt õppejõududelt (N. Murdvee, K. Talmar, L. Orgse jt) ning erinevad keelpillipedagoogika probleemikäsitlused parimates hiljuti EMTAs kaitstud magistri- ja doktoritöödes (H. Pihlap, A. Šleifer, M-H Aavakivi jt). Anu Ruusmaa räägib füüsilise kohalolu problemaatikast esituskunstides ja konverentsi külalisesineja Kadi Tulver (Tartu Ülikool) tutvustab uusimatele uuringutulemustele toetuvalt ennustusprotsesse ajus ja muusikas.

Keskpäeval kell 14.00 toimuval kontserdil

„Jubilate. Olavi Sild 70“

musitseerivad Urmas Vulp, Toomas Vavilov, Tallinna Keelpillikvartett ning EMTA keelpillieriala üliõpilased Katariina Maria Kits jt.

Seejärel konverents jätkub ning õhtul peale Päeva lõppu on huvilistel võimalus nautida EMTA uues Suures Saalis toimuvat Zürichi Noorte Sümfooniaorkestri kontserti.

Soovijatele vormistab EMTA Täiendkoolituskeskus koolitustunnistuse.

EMTA interpretatsioonipedagoogika eriala (endine instituut)

koostöös EMTA keelpilli eriala ja Eesti Keelpilliõpetajate Ühinguga

 

 

 

 harju

Copyright EML 2016