logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2018
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

KONKURSS 2016


» Tulemused
» Nõuded akordioniõpilastele
» Kontakt
» Reglement
» Regionaalsete voorude võitjad ja eriauhindade pälvijad
» Vabariikliku konkursi regionaalsete eelvoorude ajakava
» Registreerimisleht
» Nõuded kandleõpilastele
» Nõuded kitarriõpilastele
» Nõuded löökpilliõpilastele
» Nõuded viiuli-, vioola-, tšello- ja kontrabassiõpilastele
» Lõppvoorude ajakava
» Registreerimisleht
» Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi 2016 hindamisjuhend ja tabel
» Ajakava Kannel. 12.03.2016 Nõmme Muusikakoolis
» Ajakava löökpill. 13.03.2016 Nõmme Muusikakool
» Ajakava. TŠELLO. 21.03.2016 Tallinna Muusikakeskkool
» Ajakava. KITARR. 19.03.2016 Nõmme Muusikakool
» Ajakava. AKORDION 18.03.2016 Keila Muusikakool
» Ajakava. VIIUL/VIOOLA 20. märts Nõmme Muusikakool

EMLi konkurss "Parim noor instrumentalist"



Eriala: KANNEL



12.03.2016 Nõmme Muusikakool

Ajakava uus ja korrigeeritud versioon (11.03.2016)

PÄEVA  ÜLDINE AJAKAVA





12.50 - 13.50   I vanusegrupi saaliproovid



14.00 - 14.40   I vanusegrupi esinemised

14.40 - 15.25   II vanusegrupi saaliproovid



15.25 - 16.05   II vanusegrupi esinemised

16.05 - 17.00   III vanusegrupi saaliproovid



17.00 - 17.50   III vanusegrupi esinemised

17.50 - 18.10   IV vanusegrupi saaliproovid



18.10 - 18.35   IV vanusegrupi esinemised

19.00  KONKURSI TULEMUSTE VÄLJAKUULUTAMINE JA TAGASISIDE

SAALIPROOVID



I vanuserühm  12.50 - 13.50   (12)



12.50   Viimsi Muusikakool



12.55   Saku Muusikakool



13.00   Keila Muusikakool



13.05    Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakool



13.10   Tallinna Muusikakool



13.15   Tallinna Muusikakool



13.20   Tallinna Muusikakool



13.25   Lasnamäe Muusikakool



13.30   Pärnu Muusikakool



13.35   Pärnu Kunstide Maja



13.40   H. Elleri nim. Tartu Muusikakool



13.45 -13.50  Viljandi Muusikakool

II vanuserühm   14.40 - 15.25   (9)



14.40   Tallinna Muusikakool



14.45   Tallinna Muusikakool



14.50   Rakvere Muusikakool



14.55   Viljandi Muusikakool



15.00    Võru Muusikakool



15.05   Keila Muusikakool



15.10   Keila Muusikakool



15.15   Saue Muusikakool



15.20 -15.25  Saku Muusikakool

III vanuserühm   16.05 - 17.00   (11)



16.05   Tallinna Muusikakool



16.10   Lasnamäe Muusikakool



16.15   Pärnu Muusikakool



16.20   Tartu II Muusikakool



16.25   Võhma Muusikakool



16.30   Viljandi Muusikakool



16.35   Karksi-Nuia Muusikakool



16.40   Keila Muusikakool



16.45   Saku Muusikakool



16.50   Saku Muusikakool



16.55-17.00  Saku Muusikakool

IV vanuserühm 17.50 - 18.10   (4)

17.50   Pärnu Muusikakool



17.55   Pärnu Kunstide Maja



18.00   Tartu II Muusikakool



18.05 - 18.10  Tallinna Muusikakool





KONKURSS

kell 12.50 - 13 50   saaliproovid

kell 14.00-14.40  I vanuserühm kuni 10-aastased      

1. Laura Liisa Aasa



Robert Washburn    Valse trieste



Christopher Norton  Inter-City Stomp

2.Astrid Bogdanov



Christopher Norton   Inter-City Stomp



Georges F.Humbert  Tarantella

3. Maria Agnesa Galeis



Christopher Norton  Inter-City Stomp



Arvids Zilinskis         Etüüd

4. Johanna Järg



Alec Rowley  Haldjas



Bela Bartok   Laul kaanoni vormis

5. Ida Künnap



Christopher Norton  Inter-City Stomp



Lastelaul                  Hanepojad

6. Hanna Maria Lepp



Alec Rowley              Haldjas



Christopher Norton   Inter-City Stomp

7. Laureen Luik



David Bruce             Vihmane päev



Christopher Norton  Inter-City Stomp

8. Liisi Märks



Alec Rowley           Haldjas



Antonio Diabelli     Jalutuskäik C - duur

9. Elisabet Piirsalu



Christopher Norton   Inter-City Stomp



Marcel Grandjany     Unistused

10. Lisa Pruuli 



Alec Rowley                     Haldjas



Georg Philipp Telemann   Laul



11. Merit Roseniit



Christopher Norton  Inter-City Stomp



William Gillock         Kirikukellad

12 .Elsa Lydia Virta 



Alec Rowley                                      Haldjas



Soome rahvaviis, sdn P. Salminen   Taevas on sinine

kell  14.40- 15.25   saaliproovid ja žürii arutelu





kell 15.25-16.05  II vanuserühm   11-12-aastased 

1. Hanneloore Horn 



Rainer Mohrs      Nõiutud kääbuse ärkamine



Oscar Peterson   Menuett nr.3

2. Karoliina Kollom 



Manfred Schmitz   Prelüüd C-duur



Jose’ Ferrer           Hispaania serenaad

3. Jane Leinfeld 



Jose Ferrer       Hispaania serenaad



Rainer Mohrs    Nõiutud kääbuse ärkamine g-moll

4. Paula Linde



Jose’ Ferrer           Hispaania tants



Nikolai Ljubarski    Laul

5. Emma Loona Mängli



Rainer Mohrs  Nõiutud kääbuse ärkamine g-moll



Feliks Rybicki  Meretuul E-duur

6. Anna Neutal



Jose’Ferrer                  Hispaania serenaad



Turlough O’ Carolan    John O’Connor

7. Miia Polding



Jenö Takacs    Ravitseja tants



Jose’ Ferrer      Hispaania serenaad

8. Elsbet Helena Tiitus



Rainer Mohrs  Nõiutud kääbuse ärkamine g-moll



David Bruce    24-th Street Rag

9. Simona Voolaine 



Aleksander Goedicke    Etüüd op.6 nr.5 C-duur



Rainer Mohrs                 Nõiutud kääbuse ärkamine

kell 16.05-17.00   saaliproovid ja žürii arutelu





kell 17.00-17.50  III vanuserühm  13-14-aastased  

1. Kirke Antsmäe 



David Blackwell Kassi silmad



U. Sisask           Tähistaeva tsükkel



"Veomehe täht" op 56 A-duur

2.Maria Hindreko 



Aino-Edith Merila           Vihmase ilma laul



Aino-Edith Merila             Ilusa ilma laul



David Blackwell               Kassi silmad

3. Kaisa-Mari Lehis



David Blackwell   Kassi silmad



J.Švedas             Kummel

4. Lee Ann Madisson



Marcel Grandjany     Unistus op.7 nr.1



Aino-Edith Merila      Vihmase ilma laul



Aino-Edith Merila      Ilusa ilma laul

5. Anne-Ly Mutli 



Aino Edith Merila     Vihmase ja ilusa ilma laul



Fritz Emonts            Mustlastants

6. Emilia Niilo 



David Blackwell   Kassi silmad



Henri Lemoine     Etüüd op 37 nr 37 As-duur

7. Elis Saarelaid



Pjotr Tšaikovski     “Ema” tsüklist “Lastealbum” op 39 nr.3



David Blackwell      Kassi silmad

8. Kristi Suigusaar



David Blackwell                 Kassi silmad



S. Joplin (arr D. Bruce)     Marple Leaf Rag

9. Sandra Selena Sulin



Aram Hatšaturjan           Lapsepõlve stseenid:



                                       IX Pilguheit balletti (Inventsioon)-  Adagio balletist Gajane



David Blackwell             Kassi silmad

10. Kärt Suurlaht



David Blackwell             Kassi silmad



Friedrich Burgmüller      Õrn lill

11. Ave-Ingrid Veskimägi



Aino Edith Merila     Vihmase ja ilusa ilma laul



Soome rahvaviis      Menuett

kell 17.50-18.10   saaliproovid ja žürii arutelu





kell 18.10- 18.35   IV vanuserühm 15-19-aastased   

1. Annabel Kaasik    



Mauro Giuliani         Laul



Pjotr Tšaikovski       “Lapsehoidja jutustus” tsüklist “Lastealbum” op 39 nr 19

2. Marliis Miilimäe 



Marcel Grandijany   Gavotte



V. Salaks               Läti rahvaviis variatsioonidega

3. Brenda Pärtel



Marcel Grandijany    Väike klassikaline süit III osa Gavott F-duur



Mart Siimer             Mängutoos C-duur

4. Annabel Raudsepp  



Mauro Giuliani        Laul



V. Kotovs                Etüüd





kell 18.35-19.00 žürii arutelu





kell  19   Konkursi tulemuste väljakuulutamine ja tagasiside



  EML KONKURSS “PARIM NOOR INSTRUMENTALIST 2016”



KANDLEÕPILASTE LÕPPVOOR



12.03.2016 Tallinn, Nõmme Muusikakool



Žürii: Kristi Mühling, Anna-Liisa Eller, Ene Nael

harju

Copyright EML 2016