logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2018
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

KONKURSS 2016


» Tulemused
» Nõuded akordioniõpilastele
» Kontakt
» Reglement
» Regionaalsete voorude võitjad ja eriauhindade pälvijad
» Vabariikliku konkursi regionaalsete eelvoorude ajakava
» Registreerimisleht
» Nõuded kandleõpilastele
» Nõuded kitarriõpilastele
» Nõuded löökpilliõpilastele
» Nõuded viiuli-, vioola-, tšello- ja kontrabassiõpilastele
» Lõppvoorude ajakava
» Registreerimisleht
» Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi 2016 hindamisjuhend ja tabel
» Ajakava Kannel. 12.03.2016 Nõmme Muusikakoolis
» Ajakava löökpill. 13.03.2016 Nõmme Muusikakool
» Ajakava. TŠELLO. 21.03.2016 Tallinna Muusikakeskkool
» Ajakava. KITARR. 19.03.2016 Nõmme Muusikakool
» Ajakava. AKORDION 18.03.2016 Keila Muusikakool
» Ajakava. VIIUL/VIOOLA 20. märts Nõmme Muusikakool

ERIALA: Löökpill       

KOHT: Nõmme Muusikakool    

AJAKAVA: 13. märts  2016     

Löökpilli saaliproovide graafik ja ajakava on allalaetav word formaadis siit:



http://www.muusikakoolid.ee/sise/f/20160310222451LooKPILL._13.03.2016_Nomme_Muusikakoolis.docx

ERIALA: Löökpill       

KOHT: Nõmme Muusikakool    

AJAKAVA: 13. märts  2016     

LÖÖKPILL üldajakava:

9.30-10.50 saaliproovid

III ja I vanuserühm 11.00-12.45

žürii arutelu, saaliproovid 12.45-13.15

II vanuserühm 13.15-15.00

žürii arutelu, saaliproovid 15.00-15.30

15.30 tulemuste välja kuulutamine ja tagasiside

saaliproovid: 

9.30 - 9.35 Tallinna MK 1

9.35 - 9.45 Tallinna MKK 2

9.45 - 10.00 Keila MK 3

10.00 - 10.15 Rapla MK 3

10.15 - 10.20 Pärnu MK 1

10.20- 10.25 Elleri NO 1

10.25 - 10.35 Tartu II MK 2

10.35 - 10.50 Räpina MK 3

    

saaliproovid  

12.45 - 12.50 Valga MK 1

12.50 - 12.55 Rakvere MK 1

12.55 - 13.00 Kunda MK 1

13.00 - 13.05 Põltsamaa MK 1

13.05 - 13.10 Jõhvi MK 1

13.10 - 13.15 Räpina MK 1



Algus 11.00    

     

  III  vanuserühm  

      

1. Tanel - Eiko Novikov   

 R. W. Buggert  - Pop Corn  

 G. H. Green - The Humming Bird  

 F. Tarrega  - Recuerdos de la Alhambra 

     

2. Teodor Hirvoja   

 M. Peterts Yellow After The Rain  

 E. Novotney A Minute of News  

 R. W. Buggert  - Pop Corn  

 G. H. Green - The Humming Bird  

     

     

  I  vanuserühm   

     

1 Katriin Meribel Kungla   

 W.A. Mozart - Menuet in B-bemoll  

 M. Houllif  - The Toy Soldier+The Clown 

 J.S. Bach Badinerie   

 

    

2 Robert Valdna   

 M. Houllif - The Toy Soldier+The Clown 

 W.A. Mozart - Menuett   

 Manuel de Falla - Hispaania tants  

     

3 Karl- Martin Tombak   

 H. F.Prentice  The Toy Soldier The Clown 

 W. A. Mozart   Menuett B-bemoll  

 L. Beethoven  Walzer in F  

     

4 Lisette Tarto    

 M. Houllif - Toyland Parade  

 W. A. Mozart - Minuet   

  D. Kabalevski - Klounid   

     

5 Heily Einamann   

 M. Houllif - Toyland parade  

 W. A. Mozart - Minuet   

 M. Goldenberg - Etude for muffled drums 

     

6 Annabell Apri   

  M. Houllif - Toyland parade  

  W. A. Mozart - Minuet   

  N. J. Živkovic - Ententanz  

     

7 Robin Mõtt                  

 Murray Houllif   The Toy Soldier+The Clown 

 W.A. Mozart  Menuet  in B   

 L.v. Beethoven  Türgi marss G-Duur  

     

8 Aksel Vürst               

 W.A. Mozart  Menuet from Cassation in B  

 V.Palijev   Valss   

 M. Houllif - The Toy Soldier+The Clown 

     

9 Regnar Preeden   

 W.A. Mozart  Menuet from Cassation in B  

 J.S.Bach  Anglees   

 M. Houllif - The Toy Soldier+The Clown 

     

10 Osvald Nigola          

 W.A. Mozart  Menuet from Cassation in B  

 Renee Eespere  Krahvid ja Mileedid  

 Murray Houllif   The Toy Soldier+The Clown 

     

11 Robert Kirk               

 W.A. Mozart  Menuet from Cassation in B  

 Joseph Haydn  Skertzo   

 Murray Houllif   The Toy Soldier+The Clown 

 

    

12 Jassi Sobko              

 W.A. Mozart  Menuet from Cassation in B  

 A.Oit  Suusalumi   

 Murray Houllif   The Toy Soldier+The Clown 

     

     

 12.45 - 13.15 saaliproovid  

     

     

Algus  13.15    

     

  II vanuserühm   

     

1 Georg Aints    

 M. Peters Etude No 2 for Snare Drum ja Two Tom Toms

 M. Houllif - Paraddidle  Pete  

 G.H. Green -Arabian Minute Dance  

     

2 Olaf Pandre    

 Vittoria Monti  Csardas   

 M. Houllif - Paraddidle  Pete  

 G.H. Green -Arabian Minute Dance  

     

3 Jordan Laikre   

 M. Houllif - Paraddidle  Pete  

 G.H. Green -Arabian Minute Dance  

 F. Kreisler - Hiina Tamburiin  

     

4 Tauri Bachmann   

 H.Green Arabian Minute Dance  

 G.Bizet Habanera (Carmen)  

 M. Houllif - Paradiddle Pete  

     

5 Renet Linnik    

 M. Houllif - Paradiddle Pete  

 G. H. Green - Arabian Minute Dance  

 G.Whaley - Audition etudes P15 - 8# 

     

6 Ott Laurson    

 M. Houllif - Paradiddle Pete  

 G. H. Green - Arabian Minute Dance  

 W.Dorn "Blokhead Polka"  

     

7 Egnar  Hernits             

 H.Green Arabian Minute Dance  

 Louis-Claude Daquin   The Cuckoo  

 Murray Houllif   Paradiddle Pete  

 

    

8 Sten Jõearu         

 H.Green Arabian Minute Dance  

 Frederick G. Charrosin  Snow-Flakes 

 Murray Houllif   Paradiddle Pete  

 

    

9 Krete Täpp                 

 Murray Houllif   Paradiddle Pete (v.trumm) 

 H.Green Arabian Minute Dance (ksülofon) 

 Pjotr Tšaikovski  Dans of Swans (ksülofon) 

     

10 Arvo Pärt                    

 M. Houllif - Paraddidle  Pete  

 G.H. Green -Arabian Minute Dance  

 Charley S.Wilcoxon  Swinging Accents 

     

11 Reno Kokmann          

 H.Green Arabian Minute Dance  

 A.L Dvořák  Humoresk   

 Murray Houllif   Paradiddle Pete  

     

12 Jaan- Eerik Priks          

 Murray Houllif   Paradiddle Pete  

 H.Green Arabian Minute Dance  

 Rihards Zalupe  Concertino marimbale III osa 

     

15.30 tulemuste välja kuulutamine ja tagasiside



harju

Copyright EML 2016