logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2018
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

KONKURSS 2016


» Tulemused
» Nõuded akordioniõpilastele
» Kontakt
» Reglement
» Regionaalsete voorude võitjad ja eriauhindade pälvijad
» Vabariikliku konkursi regionaalsete eelvoorude ajakava
» Registreerimisleht
» Nõuded kandleõpilastele
» Nõuded kitarriõpilastele
» Nõuded löökpilliõpilastele
» Nõuded viiuli-, vioola-, tšello- ja kontrabassiõpilastele
» Lõppvoorude ajakava
» Registreerimisleht
» Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi 2016 hindamisjuhend ja tabel
» Ajakava Kannel. 12.03.2016 Nõmme Muusikakoolis
» Ajakava löökpill. 13.03.2016 Nõmme Muusikakool
» Ajakava. TŠELLO. 21.03.2016 Tallinna Muusikakeskkool
» Ajakava. KITARR. 19.03.2016 Nõmme Muusikakool
» Ajakava. AKORDION 18.03.2016 Keila Muusikakool
» Ajakava. VIIUL/VIOOLA 20. märts Nõmme Muusikakool

Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklik konkurss „Parim noor instrumentalist 2016“ tšello eriala konkurss 

Tallinna Muusikakeskkoolis 21. märtsil 2016

žürii: Toomas Velmet, Henry-David Varema, Marcel Johannes Kits



Tšello ja kontrabass üldajakava:





Saali proovid 9.30-10.20



I vanuserühm 10.30-12.00

žürii arutelu ja saali proovid 12.00-12.35

II vanuserühm 12.35-14.35

žürii arutelu ja saali proovid 14.35-15.00

III vanuserühm ja kontrabassid 15.00-17.00

žürii arutelu 17.00-17.30

tulemuste välja kuulutamine ja tagasiside 17.30

TŠELLO saaliproovid:



9.30-10.20 tšello I vanuserühm saaliproovid

9.30-9.46 Tallinna Muusikakeskkool (4)

9.46-9.54 Nõmme Muusikakool (2)

9.54-9.58 Vanalinna HK Muusikakool (1)

9.58-10.02 Kiili Kunstide Kool (1)

10.02-10.06 Viljandi Muusikakool (1)

10.06-10.10 Pärnu Muusikakool (1)

10.10-10.14 Rakvere Muusikakool (1)

10.14-10.22 Ülenurme Muusikakool(2)

10.22-10.26 Kreenholmi Muusikakool (1)

10.30-12.00 tšello I vanuserühm



12.00-12.35 žürii arutelu ja saaliproovid

tšello II vanuserühm saaliproovid:

12.00-12.05 Tallinna Muusikakeskkool (2)

12.05-12.10 Tallinna Muusikakool (2)

12.10-12.15 Nõmme Muusikakool (2)

12.15-12.20 Viimsi Muusikakool (2)

12.20-12.23 Pärnu Muusikakool (1)

12.23-12.26 Narva Muusikakool (1)

12.26-12.31 Heino Elleri nim. Tartu Muusikakool (2)

12.31-12.34 Türi Muusikakool (1)

12.34-12.37 Kreenholmi Muusikakool (1)

12.37-14.37 tšello II vanuserühm konkurss

14.37-15.01 žürii arutelu ja saaliproovid

tšello III vanuserühm ja kontrabassid II ja III vanuserühm

14.37-14.43 G.Otsa nim Tallinna Muusikakool (2)

14.43-14.49 Tallinna Muusikakeskkool (2)

14.49-14.52 Kuressaare Muusikakool (1)

14.52-14.55 Pärnu Muusikakool (1)

14.55-15.01 Vanalinna HK Muusikakool (2)

15.01-17.00 tšello III vanuserühm ja kontrabassid II ja III vanuserühm

17.00-17.30 žürii arutelu

17.30 tulemuste välja kuulutamine ja tagasiside

Konkursi ajakava:

I VANUSERÜHM 10.30-12.00

1.Aino Rahel Aimla

J.S.Bach    - Menuett D-duur

P.Tšaikovski    - Mängides hobuseid   3.30

2.Aleksander Traksmann

A.Hatšaturjan    - Andantino

G.Goltermann    - Tarantella    6,00

3.Hugo Pepe Uustalu

A.Aivazjan    - Gruusia laul

A.Aivazjan    - Tants     3,00

4.Maria Martin

F.Schubert    - Hällilaul

N.Baklanova    - Allegretto    3,20

5.Marie Välja

L.van Beethoven   - Koopaorav

L.van Beethoven   - Kontratants    6,00

6.Richard Renar Rebane

R.Schumann    - Knecht Ruprecht

N.Miaskovski    - Põllulaul    4,20

7.Tobias Välja

W.A.Mozart    - Karjase laul

H.Schlemüller    - Scherzino op. 21 nr 1   3,40

8. Käroli Kütt

A. Gretšaninov - Lõbus sell

W. A. Mozart - Saksa tants        3,40

9. Miko Marius Onni

Lastelaul "Mehikene metsas"

H. Schlemüller Rondo      4,15

10. Adelina Zadiran

P. Tšaikovski Vana prantsuse lauluke

N. Baklanova Masurka     2,50

11. Ossi Rasmus Priks

Els Aarne Mõtisklus

Ludvig van Beethoven - Kontratants G-duur      5,10

12. Wilma Loviisa Saar

L.Spohr Romanss

H.Schlemüller Rondo       3,30

13. Merille Saare

Pjotr Tšaikovski - Vana prantsuse laul

Georg Philipp Telemann Gavott       2,40

14. Polina Smirnova

G.Golterman - Halva ilmaga

G.Pergolezi Aaria        3,50

žürii arutelu ja saali proovid 12.00-12.37

II VANUSERÜHM  12.37-14.37

1.Aleksander Sebastian Lattikas

P.Tšaikovski    - Nokturn op 9 nr 4

A.Arutjunjan    - Ekspromt G-duur   9,00



2.Ekke Rainer Arndt

J.S.Bach    - Aaria orkestrisüidist nr 3 D-duur

G.Goltermann    - Capriccio a-moll   9,00

3.Maria Tepp 

     - Naapoli rahvalaul

E.Jenkinson    - Tants     5,15

4.Nora Reinsalu

G.Goltermann    - Capriccio a-moll op.24

W.H.Squire    - Bourrèe G op.24   8,30

5.Paula-Riin Selis

W.H.Squire    - Tarantella

P.Tšaikovski    - Nokturn    8,00

6. Lii Schmidt

J. Massenet Eleegia

G. Goltermann - Tarantella op. 60 nr. 2       8,00

7. Marie Peterson

G. Goltermann - Nokturn op. 43 nr. 3

W. H. Squire - Humoresk op. 26       7,10

8. Erik Viik

P. Tšaikovski Kurb lauluke

W. H. Squire Dance Rustique       8,00



9. Ksenia Jarmuhhamedova

J.Massenet Eleegia

G.Golterman Capriccio       5,00

10. Tobias Pilv

A.Corelli - Sonaat G-duur I osa

W.H.Squire Bourreé       7,00

11. Kärt Rannik

E.Arro Largo

C.Saint-Saéns - Allegro appassionato      7,00

12. Marija Smirnova

G.Golterman Romanss

A.Aivozjan - Gruusia tants       8,00

13. Evelin Uue

J.Haydn-D.Popper - Kontsert C-duur II osa

D.Popper - Prantsuse külatants       8,00



žürii arutelu ja saali proovid 14.37-15.01

III VANUSERÜHM 15.01-17.00



1.Angelika Anette Antsmäe

D.Popper    - Kontsertpopolees op.14

J.Offenbach    - Les Larmes de Jaqueline  14,00

2.Teodor Juko Hiiemaa

A.Vlasov    - Melody

D.Popper    - Tarantella op.33   8,30

3.Maria Mutso

K.Davõdov    - Ballaad G-duur op.25

E.Arro     - Largo D-duur    12,00

4. Karret Sepp

J. B. Breval Kontsert nr. 2 D Duur II osa   Adagio

G. Goltermann Etüüd-kapriis    8,14

5. Erik Smirnov

P. Tšaikovski Nokturn

D.van Goens Skertso    10,40

KONTRABASS:

II VANUSERÜHM

1.Emma Kask

J.S.Bach    - March in G

W K.Lyons    - Goblin`s Dance   3,30

III VANUSERÜHM

1.Hanna-Ingrid Nurm

S.Rahmaninov   - Vokaliis e-moll

A.Arutjunjan    - Ekspromt A-duur   10,00

2.Marten Taavet Kääramees

A.Capuzzi    - Concerto in F Major

A.Dvorak    - Humoresque    10,00

 

harju

Copyright EML 2016