logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2018
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

KONKURSS 2016


» Tulemused
» Nõuded akordioniõpilastele
» Kontakt
» Reglement
» Regionaalsete voorude võitjad ja eriauhindade pälvijad
» Vabariikliku konkursi regionaalsete eelvoorude ajakava
» Registreerimisleht
» Nõuded kandleõpilastele
» Nõuded kitarriõpilastele
» Nõuded löökpilliõpilastele
» Nõuded viiuli-, vioola-, tšello- ja kontrabassiõpilastele
» Lõppvoorude ajakava
» Registreerimisleht
» Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi 2016 hindamisjuhend ja tabel
» Ajakava Kannel. 12.03.2016 Nõmme Muusikakoolis
» Ajakava löökpill. 13.03.2016 Nõmme Muusikakool
» Ajakava. TŠELLO. 21.03.2016 Tallinna Muusikakeskkool
» Ajakava. KITARR. 19.03.2016 Nõmme Muusikakool
» Ajakava. AKORDION 18.03.2016 Keila Muusikakool
» Ajakava. VIIUL/VIOOLA 20. märts Nõmme Muusikakool

Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklik konkurss „Parim noor instrumentalist 2016“

Eriala: Kannel

Nõmme Muusikakool, 12.03.2016

žürii: Kristi Mühling, Anna-Liisa Eller, Ene Nael



Konkursi tulemused:

I vanuserühm

 

I koht: Elsa Lydia Virta, Pärnu Kunstide Maja, õp. Raili Käär

II koht: Liisi Märks, Tallinna Muusikakool, õp. Malle Vihul

III koht:  Laureen Luik, Viljandi Muusikakool, õp.Pille Bergmann

III koht: Lisa Pruuli, Tallinna Muusikakool, õp. Malle Vihul

diplom kogu kava eest: Elisabet Piirsalu, Viimsi Muusikakool, õp.Laura Lindpere

eripreemia vabalt valitud pala hea esituse eest: Merit Roseniit, Pärnu Muusikakool, õp. Elo Kalda

eripreemia vabalt valitud pala hea esituse eest: Johanna Järg, Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakool, õp. Ella Maidre

eripreemia vabalt valitud pala hea esituse eest: Ida Künnap,
Tallinna Muusikakool, õp. Malle Vihul



II vanuserühm

 

I koht: Simona Voolaine, Keila Muusikakool, õp. Pille Karras

I koht: Karoliina Kollom, Saue Muusikakool, õp. Pille Karras

II
 koht ja eripreemia kohustusliku pala eest : Anna Neutal, Keila Muusikakool, õp. Pille Karras

II koht ja eripreemia kohustusliku pala eest: Elsbet Helena Tiitus, Viljandi Muusikakool, õp. Pille Bergmann

III koht: Jane Leinfeld, Tallinna Muusikakool, õp. Ella Maidre



eripreemia vabalt valitud pala eest: Emma Loona Mängli, Tallinna Muusikakool, õp. Malle Vihul

eripreemia vaba eest: Paula Linde, Rakvere Muusikakool, õp.Jaanus Väljaots

eripreemia kohustusliku pala hea esituse eest: Elsbet Helena Tiitus

eripreemia vabalt valitud pala eest: Miia Polding,
Saku Muusikakool, õp. Laura Linnaks



III vanuserühm



I koht: Emilia Niilo, Lasnamäe Muusikakool, õp. Virve Tali

I koht: Kärt Suurlaht, Keila Muusikakool, õp.Pille Karras

I koht: Kirke Antsmäe, Tallinna Muusikakool, õp. Malle Vihul

II koht: Maria Hindreko, Saku Muusikakool, õp. Laura Linnaks

II koht: Sandra Selena Sulin, Saku Muusikakool, õp. Laura Linnaks



diplom: Kaisa-Mari Lehis,  Võhma Muusikakool, õp. Pille Bergmann

diplom: Anne-Ly Mutli, Viljandi Muusikakool, õp. Pille Bergmann

diplom: Elis Saarelaid, Tartu II Muusikakool, õp. Ruth Kuhi

diplom: Ave-Ingrid Veskimägi, Pärnu Muusikakool, õp. Elo Kalda

IV vanuserühm



I koht: Brenda Pärtel, Tallinna Muusikakool, õp. Malle Vihul

I koht: Marliis Miilimäe, Pärnu Kunstide Maja, õp. Tiit Erm



diplom südika esinemise eest: Annabel Raudsepp, Pärnu Muusikakool, õp. Elo Kalda

diplom: Annabel Kaasik, Tartu II Muusikakool, õp. Ruth Kuhi

 

Žürii toob esile tugevat III vanuserühma ning andis üksmeelselt 25 punkti kahele muusikule -  I vanuserühm Elsa Lydia Virta ja IV vanuserühm Brenda Pärtel.





Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklik konkurss „Parim noor instrumentalist 2016“ Eriala: Löökpill Nõmme Muusikakool, 13.03.2016 žürii: Rein Roos, Madis Metsamart, Anto Õnnis



Konkursi tulemused:



I  vanuserühm



I koht: Robert Valdna,  TMKK  õp. Vambola Krigul k/m Reet Ruubel

II koht: Karl Martin Tombak, Tallinna Muusikakool, õp. Kristjan Mäeots, k/m Merle Nee (täiendus 14.03)

II koht ja eripreemia vabalt valitud Bachi teoses esitamise eest: Katriin Meribel Kungla, Nõmme MK  õp. Aleksandra Kremenetski  km Arvo Ülenõmm

II koht: Jassi Sobko, Tartu II MK  Õp. Raivo Rebane, km Kersti Koort

III koht: Robert Kirk, Tartu II MK Õp. R.Rebane,       km Kersti Koort  

III koht ja eripreemia Mozarti teose hea esituse eest: Robin Mõtt, Pärnu MK  Õp. Olav Kund,    km. Marika Kapp



eripreemia eesti helilooja teose esitamise eest: Osvald Nigola, Elleri kooli NO  Õp. R.Rebane,     km Andre Hinn 

eripreemia vabalt valitud pala eest: Heily Einamann, Keila MK  õp. Marilin Erikson, km Kairi Vavilov



II vanuserühm 



I koht ja eripreemia kohustusliku pala eest Jordan Laikre, TMKK, õp. Vambola Krigul k/m Reet Ruubel 

I koht ja eripreemia vabalt valitud pala meisterliku esituse eest: Reno Kokmann, Räpina MK, Õp R.Rebane   km Martina Võrk 

II koht: Jaan- Eerik Priks, Rakvere MK, Pjotr Tihhomirov, km Kaarel Peäske

II koht: Olaf Pandre, Nõmme MK, õp.Csaba Zoltan Marjan, km Arvo Ülenõmm

III koht: Krete Täpp, Kunda MK, Õp.P.Tihhomirov, km Merike Suban

III koht: Arvo Pärt, Jõhvi MK, Õp. Raivo Kallas, km.Jelena Gromova



eripreemia vabalt valitud loo hea esituse eest: Tauri Bachmann, Rapla MK,õp. Raimo Tappo  km Irina Troitskaja

eripreemia vabalt valitud loo hea esituse eest: Egnar  Hernits, Valga MK,Õp. Kristo Joosep,   km. Kersti Reimund

eripreemia vabalt valitud loo hea esituse eest: Georg Aints, Nõmme MK,õp.Csaba Zoltan Marjan  km Arvo Ülenõmm



III  vanuserühm



I koht: Tanel - Eiko Novikov, TMKK õp. Kristjan Mäeots k/m Meeli Ots

II koht ja eripreemia vabalt valitud pala esituse eest: Teodor Hirvoja, Nõmme Muusikakool õp. Csaba Zoltan Marjan, k/m Arvo Ülenõmm

  



harju

Copyright EML 2016