logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Loode-Eesti regiooni vaskpuhkpilli vabariikliku eelvooru tulemused

02.03.2015


Konkurss toimus 28.02.2015 Saue Muusikakoolis Žürii: Kalmer Kiik, Johannes Kiik, Marti Kivi

Trompet

I vanuserühm


I koht - Daanel Dederer, õp. Andrei Sedler,  Kehra Kunstidekool
I koht - Joann Solomontšuk, õp. Andrei Sedler, Kehra Kunstidekool
II koht - Martin Pajumaa, õp. Valdo Rüütelmaa, Tabasalu Muusikakool
III koht - Alex Zerebjatev, õp. Olev Roosa, Kose Muusikakool
diplom - Karl-Marti Kõivoste, õp. Jaak Oserov, Saue Muusikakool
diplom - Oliver Toome, õp. Valdo Rüütelmaa, Tabasalu Muusikakool

II vanuserühm

I koht - Markus Vind, õp. Aigar Kostabi, Kohila Koolituskeskus
II koht - Mattis-Johan Mere, õp. Aavo Ots, Viimsi Muusikakool
III koht - Pavel Gavriljuk,  õp. Andrei Sedler, Kehra Kunstidekool
III koht - Mattias Moosar,  õp. Aigar Kostabi, Kohila Koolituskeskus

III vanuserühm

II koht - Andreas Kalvet, õp. Aavo Ots, Viimsi Muusikakool
III koht -  Pärtel   Lahtvee, õp. Joel Ots, Aruküla Huvikeskus Pääsulind
 
IV vanuserühm

diplom - Alexander Ruubel, õp. Valdo Rüütelmaa, Tabasalu Muusikakool

Eufoonium

I vanuserühm

I koht - Martin Linna,  õp. Valdo Rüütelmaa, Tabasalu Muusikakool
II koht - Erik Kotkas, õp. Valdo Rüütelmaa, Tabasalu Muusikakool
III koht - Gert Martin Savitsch, õp. Valdo Rüütelmaa, Tabasalu Muusikakool

II vanuserühm

I koht - Ako Randmaa, õp. Ott Kask, Kuusalu Kunstide Kool
II koht - Dominik Klimenko, õp. Valdo Rüütelmaa, Tabasalu Muusikakool

III vanuserühm

I koht - Siim Mansberg, õp. Ott Kask, Viimsi Muusikakool
III koht -  Oskar Suuresaar, õp. Valdo Rüütelmaa, Keila Muusikakool

Tuuba

I vanuserühm

I koht - Karl Andreas Mätlik,  õp. Olev Roosa, Kose Muusikakool

II vanuserühm

II koht - Leigo Tõnissaar,  õp. Valdo Rüütelmaa, Tabasalu Muusikakool

III vanuserühm

I koht - Pärtel Sarap, õp. Ott Kask, Kuusalu Kunstide Kool
   
IV vanuserühm

I koht ja eripreemia kohustusliku pala eest - Mihkel Roomet,  õp. Valdo Rüütelmaa, Tabasalu Muusikakool
III koht - Marten Laht, õp. Valdo Rüütelmaa, Keila Muusikakool

Tromboon


II vanuserühm

II koht - Randel Rosin,  õp. Ott Kask, Viimsi Muusikakool

IV vanuserühm


I koht - Roman Todurov,  õp. Kuuno Kasak, Rae Huvikool
II koht - Andrei Gavriljuk,  õp. Andrei Sedler, Kehra Kunstidekool
III koht - Karl-Heinrich Rikkinen,  õp. Aigar Kostabi, Kohila Koolituskeskus
III koht - Richard Raudla,  õp. Ott Kask, Kuusalu Kunstide Kool
 


harju

Copyright EML 2016