logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Klaveri eriala Tallinna regiooni konkurss „Parim noor instrumentalist 2015“

02.03.2015


Konkurss toimus 1. märtsil 2015 Tallinna Muusikakeskkoolis. Zürii : Lembit Orgse, Age Juurikas, Katri Rebane

I vanuserühm

I koht - Darja Kisseljova, õp Marina Sinkel, Tallinna MK
I koht - Hans Matthias Kari, õp Kai Ratassepp, TMKK
II koht - Jana Potštarjova, õp Marja Jürisson, TMKK
III koht - Karl Joosep Onoper, õp Maire Roovik, Tallinna MK
III koht -  Ksenia Gretšiškina, õp Irena Truškina, Tallinna MK
Diplomid:
Adrian Paemurru, õp Karin Suss, VHK MK        
Anna-Maria Randväli, õp Helve Kuuskmann, Nõmme MK
Ivan Blinov, õp Sofia Nesterova, Lasnamäe MK
Sander Karol Avarand, õp Anneli Tanksimäe, VHK MK

II vanuserühm

I koht - Sofia Khvichia, õp Vladimira Ljutova, Nõmme MK
I koht - Nikita Fatejev, õp Irena Truškina Tallinna MK
II koht - Marta Pärn, õp Marina Sinkel, Tallinna MK
II koht - Mari-Liina Ruusmaa, õp Svetlana Jõgi,  Tallinna MK
III koht - Brigitta Rebecca Kurg, õp Kaja Frischer, Tallinna MK
III koht - Hanna-Liisa Reiljan, õp Kersti Sumera, TMKK
III koht - Margot Salumets, õp Reet Ruubel, TMKK
Diplom ja pääsemine konkursi lõppvooru:
Kim Lilii Tamm, õp Karin Suss, VHK MK
Diplomid:  
Anita Koševaja, õp Tiina Vurma,    Lasnamäe MK
Kaur Lassmann, õp Jekaterina Rostovtseva, VHK Muusikakool    
Ketly Iouriev, õp Marika Vurma, Tallinna MK,                
Leo-Mattias Leete, õp Marika Vurma, Tallinna MK            
Luukas Luht, õp Kaja Frischer, Tallinna MK                

III vanuserühm

I koht - Karl Johan Nutt, õp Anne Sarrap ja Ivari Ilja, TMKK
II koht - Marija Arošjus, õp Tiina Vurma, Lasnamäe MK
III koht - Susanna Liisa Onoper, õp Maire Roovik, Tallinna MK
Diplom ja  pääsemine konkursi lõppvooru:
Elisabeth Egel, õp Anneli Tanksimäe, VHK MK    
    
IV vanuserühm

I koht - Karl Reimand, õp Ülle Sisa, G. Otsa nim Muusikakool eelõpe
II koht - Aleksandra Serebrjakova, õp Kai Taal, TMKK   
III koht - Karolin Sigus, õp Jüri Tamverk, Nõmme MK

 


harju

Copyright EML 2016