logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Selgusid Virumaa I regiooni klaveri konkursi tulemused

05.03.2015


Konkurss toimus 4. märtsil Rakvere Muusikakoolis. Žürii: Lembit Orgse, Marju Roots, Anu Nahkur

I vanuserühm

I koht - Arina Šavlis,  õp. Ljudmila Tezikova, Ahtme KK (pääseb finaali)
II koht - Afina Maharramova, õp. Nadežda Petropavlova, E Ahtme KK (pääseb finaali)
II koht - Johanna Jürisson, õp. Lia Denissova, Tapa MK (ei pääse finaali)
III koht Polina Belova, õp. Alevtina Kill, Ahtme KK (pääseb finaali)
III koht - Varvara Omeltšenko, õp. Svetlana Kekiševa, Ahtme KK (pääseb finaali)
III koht - Vjatšeslav Šurõgin, õp. Aino Šljahhina, Ahtme KK (pääseb finaali)

Diplom
Katre Kurg,  õp. Kaarel Peäske, Rakvere MK  (pääseb finaali)
Alika Boitšuk, õp. Jelena Gromova,  Jõhvi MK  (ei pääse finaali)
Jevgenia Katarina Razgonjajeva, õp. Nadežda Petropavlova, Ahtme KK (ei pääse finaali)

Kiituskiri
Ksenija Klimenkova,  õp. Ljudmila Tezikova, Ahtme KK (ei pääse finaali)
Maia-Liis Ossip,  õp. Ly Eskor, Rakvere MK (ei pääse finaali)
Kristiina Rae,  õp. Tatjana Starodub, Kohtla-Järve KK (ei pääse finaali)
Artur Roditšenko, õp. Ruth Patune, Rakvere (ei pääse finaali)
Laura-Liis Pärtel,  õp. Piret Villem, Kadrina KK (ei pääse finaali)

II vanuserühm

I koht - Armine Grigorjan,  õp. Inna Badina,  Kohtla-Järve KK (pääseb finaali)
I koht - Maria Kirillova,  õp. Nadežda Petropavlova,  Ahtme KK (pääseb finaali)
II koht - Jekaterina Maasing,  õp. Darja Roditšenko, Rakvere MK (pääseb finaali)
II koht - Anastassia Tuljakova,  õp. Svetlana Kekiševa,  Ahtme KK (pääseb finaali)
III koht - Ekke Ruutopõld,  õp. Natalja Kirilova,  Jõhvi MK (pääseb finaali)

Diplom
Krete-Ly Salumäe,  õp. Tõnu Klomann, Kadrina KK (ei pääse finaali)
Polina Šuvalova,  õp. Larissa Šilova, Jõhvi MK (ei pääse finaali)

Kiituskiri
Katariina Siilak,  õp. Elle Kivinurm, Rakvere MK (ei pääse finaali)

III vanuserühm


I koht - Anne-Ly Linde,  õp. Toivo Peäske, Rakvere MK (pääseb finaali)
II koht - Dominika Trejer, õp. Larissa Šilova, Jõhvi MK (pääseb finaali)

diplom
Margareth Villers,  õp. Kaarel Peäske, Rakvere MK (ei pääse finaali)


IV vanuserühm

Kiituskiri
Killu-Marie Kell, õp. Darja Roditšenko, Rakvere MK (ei pääse finaali)
Anna Elisabeth Viise,  õp. Piret Villem, Kadrina KK (ei pääse finaali)



harju

Copyright EML 2016