logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Selgusid Tallinna regiooni klarneti ja saksofoni konkursi tulemused

05.03.2015


Konkurss toimus 2. märtsil Lasnamäe Muusikakoolis. Žürii: Virgo Veldi, Olev Ainomäe ja Andres Teppo

I vanuserühm

I koht - Yaroslav Rozumny, õp. Ivar Säde, Tallinna MK (pääseb finaali)
II koht - Milena Skorodumov, õp. Ivar Säde, Tallinna MK (pääseb finaali)
               
II vanuserühm

I koht - Isabella Runge , Õp. Ivar Säde Tallinna MK   (pääseb finaali)
II koht  - Luisa Susanna Kütson, Õp. Ivar Säde Tallinna MK (pääseb finaali)
III koht - Säde Meres, Vahur Vurm TMKK (pääseb finaali)

diplom
Meryly Uulits, õp. Ivar Säde Tallinna MK (pääseb finaali)
Aet Kubits, õp. Ivar Säde Tallinna MK (pääseb finaali)
Isabella Siil, õp. Indrek Kalbus   Nõmme MK (pääseb finaali)
Kaspar-Marcus Paukson, õp. Andres Teppo  Keila MK (pääseb finaali)

III vanuserühm

III koht - Anne Wells, Õp. Indrek Kalbus, Nõmme MK (pääseb finaali)

diplom
 Georg Knõšenko, Lasnamäe MK  (ei pääse finaali)
 Alex Alangu, Nõmme MK (ei pääse finaali)

IV vanuserühm                             

I koht - Valeri Trahhatsjov,           Õp. Vahur Vurm  TMKK  (pääseb finaali)

Saksofon

I vanuserühm

I koht - Hans Albert William Portsmuth, õp. Jandra Puusepp,  Nõmme MK
II koht - Katarina Saiko, õp. Jandra Puusepp,  Nõmme MK
III koht - Kristjan Sarri, õp. Jandra Puusepp, Nõmme MK

II vanuserühm

I koht Mihhail Žurakovski, õp. Roland Karu, Lasnamäe MK
III koht Nikita Korzoun, õp. Roland Karu, Lasnamäe MK 
                                                                                                   
III vanuserühm

I koht - Monika Annijerv, õp. Jandra Puusepp, Nõmme MK
II koht - Vladlen Kutepov, õp. Roland Karu, Lasnamäe MK
III koht - Artur Rasmus Moorlat, õp. Jandra Puusepp, Nõmme MK
III koht - Jan Sihvola, õp. Roland Karu, Lasnamäe MK

IV vanuserühm

Grand prix - Marko Lillemägi, õp. Sulev Sommer, Nõmme MK
I koht -  Elisabeth Pae, õp. Olavi Kasemaa, TMKK
III koht - Tanel Ronimois, õp. Jandra Puusepp, Nõmme Mk

V vanuserühm

III koht Klaus Vändre, õp. Jandra Puusepp, Nõmme MK


                   



harju

Copyright EML 2016