logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Selgunud on Lõuna regiooni puhkpillikonkursi tulemused

06.03.2015


Konkurss toimus Võru Muusikakoolis 3. märtsil. Žürii koosseis: Heili Mägi, Ursula Chillaud, Priit Sonn

PLOKKFLÖÖT

I vanuserühm

I koht  Eliise Palmiste, õpetaja  Külli Teearu, Otepää MK  (pääseb edasi)
II koht Vaiko Aasaküla, õpetaja Mait Reimann, Võhma MK (pääseb edasi)

Diplom  Helena Maling, õpetaja Kai-Riin Kont, Karksi-Nuia MK (ei pääse edasi)

II vanuserühm


I koht Jane Moosus, õpetaja Viive Andersoo, Tõrva MK (pääseb edasi)
III koht Aurelia Elenora Kristjohann, õpetaja Arno Anton, Viljandi MK (pääseb edasi)

Diplom Berit Paul, õpetaja Arno Anton,     Viljandi MK (ei pääse edasi)

III vanuserühm

Diplom  Kaidi-Ly Süldre, õpetaja Kai-Riin Kont, Karksi-Nuia MK (ei pääse edasi)    

FLÖÖT

I vanuserühm

I koht Emma Joonas, õpetaja Heino Vildo, Võru MK (pääseb edasi)
II koht Liisbet Vaiksaar, õpetaja Kai-Riin Kont,  Karksi Nuia MK (pääseb edasi)
III koht Triin Hordo,     õpetaja Heino Vildo, Võru MK (pääseb edasi)
Eripreemia Liisbet Vaiksaar parima vabalt valitud pala A.Dvožak „Humoresk“ esitamise eest.

III vanuserühm

I koht Hanna Pruul, õpetaja Rutti Jallai, Võru MK (pääseb edasi)
III koht Anett Pettaig, õpetaja Jenni Karoliina Halonen, Viljandi MK (pääseb edasi)

IV vanuserühm

III koht Kadi Kaldmäe, õpetaja Oksana Iljašenko, Räpina MK (pääseb edasi)


KLARNET


I vanuserühm    

I koht Aksel Vürst, õpetaja Riivo Jõgi, Räpina MK (pääseb edasi)
III koht Caroly Märtson, õpetaja Mare Põld, Põlva MK (pääseb edasi)
Eripreemia Aksel Vürst parima kohustusliku pala C.SaintSaens „Luik“ esitamise eest.

II vanuserühm

I koht Kevin Mattias Klasman, õpetaja Külli Teearu, Viljandi MK (pääseb edasi)
III koht Linda Koreinik, õpetaja Tiit Veigel,    Võru MK (pääseb edasi)
Eripreemia Kevin MattiasKlasman parima kohustusliku pala A.Regi „Karjuse laul“ esitamise eest.

III vanuserühm


II koht Mirjam Leopard, õpetaja Külli Teearu, Otepää MK (pääseb edasi)

SAKSOFON

II vanuserühm

II koht Marleen Mandel, õpetaja Jaan Randvere,  Võru MK (pääseb edasi)
III koht Lauri Tiirats, õpetaja Ants Puusta, Valga MK (pääseb edasi)

III vanuserühm

II koht Uku Konsap, õpetaja Jaan Randvere, Võru MK (pääseb edasi)


TROMPET

I vanuserühm

I koht Pärtel Rooks, õpetaja Bert Langerer,    Viljandi MK (pääseb edasi)
II koht Kusti Mikelsaar, õpetaja Bert Langerer,    Viljandi MK (pääseb edasi)
III koht Andreas Paabut, õpetaja Mare Põld, Põlva MK (pääseb edasi)
Diplom Hendrik Kavant, õpetaja Urmas Himma, Võru MK (ei pääse edasi)
Diplom Mattias Randaru, õpetaja Bert Langerer, Viljandi MK ( ei pääse edasi)
Eripreemia Kusti Mikelsaar parima kohustusliku pala N.Hare „Variations on GoefrommyWindow“ esitamise eest.

II vanuserühm

III koht RimoBachmann, õpetaja Bert Langerer, Viljandi MK (pääseb edasi)

III vanuserühm

III koht Robin Sander, õpetaja Urmas Himma, Võru MK (pääseb edasi)

TROMBOON

I vanuserühm

I koht Rasmus Leopard, õpetaja Arno Anton,  Otepää Mk (pääseb edasi)
II koht Roland Leopard, õpetaja Arno Anton,  Otepää Mk (pääseb edasi)

II vanuserühm

I koht Hendrik Jaak Sepp, õpetaja Arno Anton,  Viljandi MK (pääseb edasi)
Eripreemia Hendrik Jaak Sepp parima kohustusliku pala W.A.Mozart „Preestrite marss“ esitamise eest.

III vanuserühm

II koht Kaspar-Oskar Kramp, õpetaja Jaan Randvere,  Võru MK (pääseb edasi)

TUUBA

II vanuserühm


I koht Rasmus Ruubel, õpetaja Bert Langerer, Viljandi MK (pääseb edasi)s



harju

Copyright EML 2016