logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Selgusid konkursi "Parim noor instrumentalist 2015" Virumaa II regiooni klaveri eriala tulemused

07.03.2015


Konkurss toimus Narva Muusikakoolis 3. märtsil. Žürii: Pille Taniloo, Marja Jürisoon, Ia Remmel

I vanuserühm

I koht - Anastassija Kuzmina, Sillamäe Muusikakool, õp. Jelena Kondratenko         
I koht - Polina Smirnova, Narva Kreenholmi Muusikakool, õp. Jelena Gruljova
II koht - Maria Smirnova, Narva Kreenholmi Muusikakool, õp. Jelena Gruljova
III koht - Jekaterina Martšenko, Sillamäe Muusikakool, õp. Inna Anikina
III koht - Svetlana Sankova, Narva Muusikakool, õp. Galina Dotsenko    
III koht - Jekaterina Davõdova, Sillamäe Muusikakool, õp. Inna Anikina
    
Diplom
Ruslana Pristavko        
Zoja Ljauman      
     
Diplom + eripreemia noorimale osavõtjale
Ustinia Orlova        

1 palaga esile tõstetud:
Darja Naumova         R.Kangro
Viktoria Stupnikova         R.Tobias
Nadežda Kalašnikova     E.Tamberg
Valeria Platonova         P.Tšaikovski

Vabakategooria:
II koht - Eleonora Ahu, Sille Reinsalu

II vanuserühm

I koht - Anastassija Gontšarova, Narva Muusikakool, õp. Tatjana Gontšarova   
II koht - Ksenia Zakilova, Narva-Jõesuu Laste Muusika- ja Kunstikool, õp.Maria Zrajeva

Diplom
Jelizaveta Gavrilova        
Maksim Volotšinkov    

Eripreemia ühe pale hea erituse eest:
Dmitri Mozgovoy         R.Pajusaar
Olga Kalašnikova         V.Gavrilin
Anželika Zaika         V.Reimann

III vanuserühm

I koht - Uljana Prosvetova, Narva Muusikakool, õp. Liina Jarovaja   
I koht - Darina Tšudakova, Sillamäe Muusikakool, õp. Svetlana Rosseva
II koht - Jelizaveta Belikova, Sillamäe Muusikakool, õp. Svetlana Rosseva
   

IV vanuserühm


II koht - Uljana Lvova, Narva Muusikakool, õp. Liina Jarovaja       
II koht - Jekaterina Tšernõševa, Sillamäe Muusikakool, õp. Inna Anikina
III koht - Julia Uljanjonok, Narva Muusikakool, õp. Ljudmila Homjakova
III koht - Veronika Smolnikova, Narva Muusikakool, õp. Liina Jarovaja
III koht - Viktoria Anikina , Sillamäe Muusikakool õp. Inna Anikina


 


harju

Copyright EML 2016