logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Eesti muusikaõppeasutuste õpilased esinesid edukalt rahvusvahelisel konkursil IV STOCKHOLM INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION 2015

04.05.2015


Konkurss toimus viies vanuserühmas ja mängijaid hindas rahvusvaheline žürii, mis koosnes tunnustatud interpreetidest ja pilliõpetajatest USA-st, Rootsist, Venemaalt, Austriast, Soomest, Prantsusmaalt, Gruusiast, Eestist, Belgiast, Lätist ja Kuubast. Eestist osales kokku 15 solisti klaveri (8), viiuli (2), flöödi (2), klarneti (2) ja fagoti (1) erialadel 8-st muusikaõppeasutusest.

30.04.-3.05.2015 toimus Stockholmis rahvusvaheline konkurss “IV Stockholm International Music Competition” erinevatele soolopillidele ja ansamblitele, kuhu oli kokku registreerunud 270 mängijat 20-st riigist – peale Balti riikide veel Soomest, Rootsist, Norrast, Taanist, Venemaalt, Gruusiast, Valgevenest, Poolast, Rumeeniast, Prantsusmaalt, Belgiast, Austriast, Saksamaalt, Inglismaalt, Itaaliast, Hiinast ja USA-st. Erialad: klaver(104), viiul (33), vioola (2), tšello (18), puupillid (24), kitarr (6) ja harf (12). Ansambleid registreerus 21 kokku 71-mängijaga.



TULEMUSED:



KLAVER A GRUPP

III koht - Roos Marii Tamm (õp. Karin Suss, Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakool)

Diplom – Marie Terras (õp. Inge Biltse, Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakool)

KLAVER B GRUPP

I koht - Mari-Liina Ruusmaa (õp. Svetlana Jõgi, Tallinna Muusikakool)

III koht – Katrin Saks (õp. Marina Ruusmaa, Tartu I Muusikakool)

III koht – Kim Lilii Tamm (õp. Karin Suss, Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakool)

Diplom – Säde Ariel Ojasoo (õp. Karin Suss, Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakool)

KLAVER D GRUPP

Diplom – Karolin Vetevoog (õp. Svetlana Jõgi, Tallinna Muusikakool)

KLAVER E GRUPP

Diplom – Liisa Veiderma (õp. Mati Mikalai, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia)

VIIUL A GRUPP

I koht - Tähelill Niit (õp. Laine Sepp, Kuressaare Muusikakool)

VIIUL C GRUPP

III koht – Karl Jõgi (õp. Laine Sepp, Kuressaare Muusikakool)

FLÖÖT B GRUPP

II koht – Helina Viigand (õp. Viia Ivask, Türi Muusikakool)

FLÖÖT E GRUPP

II koht – Helis Oidekivi (õp. Heili Mägi, H. Elleri nim. Tartu Muusikakool)

KLARNET B GRUPP

Diplom – Mia-Maria Männi (õp. Ants Oidekivi, Türi Muusikakool)

Diplom – Samuel Beekmann (õp. Ants Oidekivi, Türi Muusikakool)

FAGOTT D GRUPP

II koht - Jakob Peäske (õp. Peeter Sarapuu, Tallinna Muusikakeskkool)



Konkursi koduleht http://musiccompetition.info/index_eng.html



harju

Copyright EML 2016