logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Juba sel sügisel toimub KITARRIPALAVIK

11.05.2015


Sügisel toimub klassikalise kitarri õpilastele esmakordselt konkurss KITARRIPALAVIK, mille auhinnaks on Klassikaraadio kontsertsalvestus 5.detsembril. Konkurss on mõeldud 7-26 aastastele noortele. Harjutama hakatakse kevadel. Registeerimistähtaeg konkursile on 15.oktoober ja valikmäng toimub 7.novembril. Lõppkontserile Hopneri majja valitakse esinema kõige tublimad noored. Hinnatakse artistlikkust, mänguoskust, esinemisjulgust ja kvaliteeti. 7. novembril toimuvale valikmängule saab registreerida saates oma nime, vanuse, kava ja õpetaja nime aadressile kitarripalavik@gmail.com hiljemalt 15. oktoobriks.

Kava, mille pikkus peab jääma 6 minuti piiresse on maikuus viimane aeg alustada harjutamisega, sest muidu võib lugu raadio jaoks tooreks jääda.

Klassikaraadio tuleb mikrofonidega kohale 5. detsembril Hopneri majja, Tallinna raekoja platsil. Kontsert on pühendatud maailmas enimmängitud elavale kitarriheliloojale Leo Brouwerile, ning tervele 19. sajandile, mis oma repertuaariga hõlmab muusikat Carullist Tarregani.

Et korraldusmeeskond oma tööd õlitatult teha saaks on vaja valikmängu päeval kaasa võtta 10 eurot KITARRIPALAVIKU leevendamiseks.

Usinamaid osalejaid ootab 29. juulil Võsu kitarrilaagris kitarrist Hanneke Wilschut, kes annab inglise keeles kasulikku nõu lugude esitamise kohta, ning kuulab teid suvisel laagrikontserdil, mis on pühendatud kitarripalavikulistele.

Parimad kitarristid pääsevad kontsertsalvestusele žürii otsusel. Žürii esimees on kitarrist Tallinna Kitarrifestivali peakorraldaja Tiit Peterson, artistlikkust hindab Linnateatri näitleja Andero Ermel ning raadio kõlblikkust otsustab Klassikaraadio esindaja.

Esimene KITARRIPALAVIK toimub tänu meie vabatahtlikele noortele ja headele koostööpartneritele: Klassikaraadio, Hopneri maja ja Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool.

Lisainfot konkursi tingimuste ja abi kava koostamisel

Vahur Kubja

vahur@kubja.com

5667 0908Tule leia meid Facebookis KitarriPalavik

https://www.facebook.com/events/1384583285204040/

ja ole esimesena infoga kursis!harju

Copyright EML 2016