logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Alexanderi tehnika õpetaja, tśellisti ja kirjaniku Pedro de Alcantara 2-päevane kursus „4 RETKE HÄÄLE AVASTAMISEL“ 30.-31. mai 2015

22.05.2015


Kursusele on oodatud igaüks, kes on huvitatud oma hääle, tähelepanu, loovuse ning kohanemisvõime avastamisest ja arendamisest. Eelnevad teadmised Alexanderi tehnikast pole vajalikud. Osavõtjate arv kursusel on piiratud. Grupi suurus ca 16 inimest. Kursus toimub Tallinnas, Toompuiestee 10 majas ja on inglise keeles, koha peal tõlge eesti keelde.

Töö oma häälega on töö iseendaga. Koordineerida ja vabastada oma häält tähendab koordineerida ja vabastada iseennast. Kursusel õpitakse erinevate praktiliste, mänguliste ja kujutletavate harjutuste kaudu tervistava vabaduse arendamist.

I retk "NÄGU, HUULED, KEEL, LÕUG" - avastame erinevaid võimalusi oma näo avamiseks. Kuidas oma huuli, keelt ja alalõuga lihtsalt tunnetada ja kasutada hääle tekitamisel.

II retk „VOKAAL“ - omandame lihtsad põhimõtted ja teeme harjutusi enda väljendusviisi ja –oskuste muutmiseks.

III retk "KONSONANT" - teeme praktilisi harjutusi, et leida ja ühendada hääle tekitamise keeleteaduslikud ning bioloogilised mõõtmed.

IV retk „HÄÄLE VÕNKUMISED“ - õpime ja harjutame helide kombinatsioone ja järjestusi, mis annavad häälele ja inimesele tervikuna energiat.Registreerumisel ja arve tasumisel 20. maini: 149 eur.

Alates 21. maist vabade kohtade olemasolul: 179 eur.

Hinnale ei lisandu k/m. Maksmine ettemaksuarve alusel.

Registreerumine järgneva lingi kaudu: https://docs.google.com/forms/d/1DYfOH76pdFt8IkQxiNiHTrG8qMilAhu_wd1vwHT1Z6M/viewform

Lisainfo: kristi.arendi@gmail.com, tel 52 19 097

www.alexanderitehnika.ee, www.metatervis.eeharju

Copyright EML 2016