logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » 3.-6.juuni toimub XIII Rahvusvaheline Noorte Rütmimuusika festival Visioon, Tallinnas ja Saue linnas

02.06.2015


Festivali tippsündmuseks on Rahvusvahelise Noorte Big Bandi projekt, mis toimub festivali raames juba neljandat korda. 2015.a Visiooni Big Bandi dirigendiks on Sibeliuse Akadeemia professor, jazzi osakonna juhataja Jukkis Uotila, kes on muusikamaailmas rahvusvaheliselt tunnustatud pianist, löökpillimängija ja arranžeerija.

Reedel, 5.juunil kell 21.00 Tallinna Raekoja platsil esineb Rahvusvaheline Noorte Big Band, kus mängivad noored talendid Eestist, Soomest ja Inglismaalt!

www.noortejazz.ee

3.-6.juuni toimub XIII Rahvusvaheline Noorte Rütmimuusika festival Visioon, Tallinnas ja Saue linnas.

Neljal päeval toimub 30 kontserti, osaleb üle 140 muusiku ning toimuvad Big Bandi workshopid, rütmimuusika õpitoad ning Jam Sessionid. Osaleb muusikuid Eesti eripaikadest ja välisriikidest Soomest, Inglismaalt ja mujalt.

Festivali tippsündmuseks on Rahvusvahelise Noorte Big Bandi projekt, mis toimub festivali raames juba neljandat korda. 2015.a Visiooni Big Bandi dirigendiks on Sibeliuse Akadeemia professor,  jazzi osakonna juhataja Jukkis Uotila, kes on muusikamaailmas rahvusvaheliselt  tunnustatud pianist, löökpillimängija ja  arranžeerija.

Festivali eesmärgiks on noorte muusikute ja professionaalide omavaheline koostöö laval ja proovisaalis. Tunnustatud muusikute säravad isiksused on noortele elavaks eeskujuks ja edasiviivaks jõuks!

Festivali kontserdid Raekoja platsil toimuvad koostöös Vanalinna Päevadega.

Ootame kõiki kuulama!

Visioon loob ja toob uusi talente!

Kristiina Liivik

Festivali Visioon korraldaja

5163128

muusikakool@saue.ee

festivali kava: www.noortejazz.eeharju

Copyright EML 2016