logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » „Eesti rahvaviisid ja lastelaulud. Seaded akordionile“.

25.08.2015


Kallmann Music esitleb: trükivalmis on saanud uus noodikogumik akordioniõpilastele „Eesti rahvaviisid ja lastelaulud. Seaded akordionile“. Kogumikus on 30 tuntud meloodiat, igaühest kaks versiooni – üks standardbassidega, teine meloodiabassidega akordionile. Seaded sobivad mängimiseks esimeste klasside õpilastele või edasijõudnutele lehest lugemiseks.

Kogumikus on 30 tuntud meloodiat, igaühest kaks versiooni, üks standardbassidega, teine meloodiabassidega akordionile. Seaded sobivad mängimiseks esimeste klasside õpilastele või edasijõudnutele lehest lugemiseks. Kogumiku koostaja ja seadete autor Tiit Kalluste:„Noodivihikus leiduvad viisid peaksid olema õpilastele tuttavad, vähemalt kuuldeliselt, on neid siis õpitud kooli muusikatunnis või kuuldud mõnest meediakanalist. Soov neid meloodiaid oma pillil mängida või koos tuttava viisiga meloodiabasse harjutada takerdub sageli lihtsa ja instrumendipärase seade puudumise taha. Kõnealune kogumik püüab seda tühimikku täita ja anda väikese panuse omamaiste akordioninootide täienduseks.“

Ühe noodikogumiku hind on 18 €, lisandub saatekulu 4 € postipaki kohta kohta
(mitu nooti saadetakse ühes postipakis korraga).

Nootide tellimiseks tuleb täita tellimisvorm SIIT või esitada tellimus telefonitsi numbril 50 69 543.

Tellijale väljastatakse arve, noodid saadetakse tellijale kohe pärast esitatud arve laekumist Kallmann Music OÜ kontole. NB! Tellides korraga vähemalt 4 nooti, lisandub tellimusele üks „õpetaja eksemplar“ TASUTA KINGITUSEKS.

harju

Copyright EML 2016