logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » XIV Rahvusvaheline poiste Kuressaare keelpillifestival

06.09.2015


XIV rahvusvaheline poiste Kuressaare keelpillifestival (viiuli-, vioola-, tšello- ja kontrabassimängijatele) toimub 30.10.-31.10.2015 Kuressaare Muusikakoolis Komandandi 9. Pidulik avamine 30. oktoobril kell 15.00.

Oma transpordiga sõitjatel palun arvestada praamiliikluse sügis-talvise graafikuga. Info selle kohta leiate aadressil:  http://www.tuulelaevad.ee

Esinema saavad nii solistid kui ka ansamblid vanuses kuni 19-22. eluaastani (mitte kõrgkoolidest) vabalt valitud kavaga: nooremad kuni 5 min, vanemad - 5-10 min, kas 1 ulatuslikuma teosega (1-2 osa kontserdist või sonaadist) või 1-2 palaga. Solistidel palun esitada oma kava peast. Ansamblid võivad mängida noodist. Palun mitte siduda oma ettekandeid lauluga. Et iga poiss, vaatamata mängutasemele tunneks end hästi, ei märgita kontsertide kavades klasse. Publik valib oma lemmikud. Nendest parimaid premeeritakse Concerto Grosso kinkekaartidega. Rahalised eriauhinnad eesti muusika parimatele esitajaile on välja pannud Kulturinga Baltija Association ja parimale saarlasele kuressaarlane Kersti Vaga. Kõik saavad mälestuseks mingi Saaremaa meene või toote.

Soovijaile korraldatakse 30. okt. hilisõhtul giidiga ekskursioon Kuressaare linnuses.

Ka tänavusel festivalil astuvad üles mõned noormehed, kellel on varasematel festivalidel osaks saanud publiku suurem vastuvõtt ning kes on tänaseks festivalist osavõtueast välja kasvanud ja õpivad muusikat edasi kõrgkoolides või on juba kutselised muusikud. Neile on planeeritud viimane kontserdiaeg laupäeval algusega 17.00. Orienteeruvalt kell 18.30 algab pidulik lõpetamine, mis kestab minimaalselt 1 tunni.

Osavõtusoovist koos järgnevate andmetega palun teatada 29. septembriks aadressil lainesepp@gmail.com

 Õpilase ees- ja perekonnanimi

 Vanus

 Klass

 Õpetaja ees- ja perekonnanimi

 Kontsertmeistri ees- ja perekonnanimi

 Kool

 Esitatava(te) teos(te)e helilooja initsiaalid ja perekonnanimi

 Esitatava(te) teos(te)e pealkir(jad)i

 Kava kestvus, arvestamata lavale tulekut ja lavalt lahkumist

 

Festivali osavõtumaks on 10 € õpilase kohta. Festivalist osavõtu kohta palun teatada 29. septembriks Kuressaare Linnavalitsusse aadressil: mares.tisler@kuressaare.ee

1. osavõtjate-poiste arv

2. asutuse nimetus, kellele arve esitada

3. asutuse arveldusarve number

4. asutuse tehingu partneri kood

5. asutuse e-maili aadress

6. Andmete kättesaamisel saadab Kuressaare Linnavalitsus teie koolile arve, mille põhjal saate teha ülekande. Arve tasumisel palun märkida selgituseks ”Kuressaare Muusikakool - poiste festival”.            Ööbimine ja toitlustamine on kõigil oma kulul. On broneeritud  ja hinnasoodustust saadud järgmistes majutuskohtades:

Mardi hotell, Vallimaa 5a:

1 öö koos hommikusöögiga 2-kohalises toas:        kahekesi: 40 € (s.t, et 1 persoonile 20 €)       üksinda 23 €

Hotelliteenindus palub kohtade broneerijail kirjutada märksõnaks "poiste keelpillifestival".  

Anneli Lehtmets

Hotell Mardi projektijuht

Tel: +372 45 24 644

Mobiiltel: +372 586 66444         Fax: +372 45 24 636

 E-post: anneli.lehtmets@ametikool.ee

  http:// www.hotelmardi.eu

Arabella hotell, Torni 12: 

1 öö koos hommikusöögiga 2- või 3-kohalises toas:                            õpilane, õpetaja ja bussijuht    18 €    lapsevanem       20 €                                 1 öö koos hommikusöögiga 1-kohalises toas:  25 €    Toitlustamine (lõuna- ja õhtusöök):          õpilane, õpetaja ja bussijuht    10 €     lapsevanem        14 €   

 

 Arabella hotell

 Tel:  +372 45 55 885

 Fax: +372 45 33 443 

e-post: hotell@arabella.ee

 http://www.arabella.ee

Grand Rose SPA, Tallinna 15

1 öö 2-kohalises toas koos hommikusöögiga:  79 €     Tubadesse on võimalik juurde panna välivoodi 10 €     Hotellil 10-12 välivoodi võimalus!   

Võimalus tellida lõuna- ja õhtusööki:         lõunasöök (supp ja magustoit)     4 €     õhtusöök (praad ja magustoit)      7 €

                       Palun igal koolil end ise registreerida 29. septembriks sinna, kuhu ta soovib, v.a Grand Rose SPA. Grand Rose SPA-sse soovijail palun hotelli palvel pöörduda minu poole. Alates 30. septembrist ei hoita enam broneeringuid ega teostata allahindlust.                     Hotelliarve saab maksta:                          kas sularahas (hotellist saadud kviitungi alusel saab teie oma kool võimaluse    korral selle teile välja maksta) või       võtate kaasa oma koolist garantiikirja arve tasumise kohta – sellisel juhul saate    hotellist arve, mille põhjal kannab kool hotellile vastava summa üle.

 

Kaunist alanud õppeaastat soovides 

Laine Sepp

Kuressaare Muusikakool

Komandandi 9

93812 Kuressaare

tel. +372 45 54049 (muusikakool); +372 45 33082 (kodu); +372 55 604651 (mobiil)

e-mail: lainesepp@gmail.comharju

Copyright EML 2016