logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Tallinna Filharmoonia kontsert

17.10.2015


Tallinna Filharmoonia kutsub koolivaheaja lõpuõhtut veetma meeleolukal ja värvikal kontserdil “Talendid lavale 2015”, kus kuuleb eredamaid esitusi festivali "In corpore" kavast. Laval nii muusikakoolide lõpuklasside õpilased kui ka juba suurde muusikaellu lennanud ja endale nime teinud noored. Pühapäeval kell 19 Mustpeade majas toimuv kontsert on Tallinna Filharmoonia kui kontsert-organisatsioon auhind andekamatele noortele ja kutse suurele lavale. Tulge elage lastele kaasa ja nautige kõrget taset ning mängurõõmu.

Esinevad flöödi-, saksofoni-, klarneti-, fagoti-, viiuli-, vioola-, tšello- ja klaverimängijad. Kavas ansambliteosed alates barokist läbi Viini klassika ja romantismi kuni tänapäeva heliloojateni välja. Kontsert algab ja lõpeb Rodion Štsedrini teose “Jäljendades Albenizt” kahe erineva ettekandega. Esimene esitus on viiuliga, teine tšelloga. Avanumbrina mängivad seda muusikakeskkooli õpilased - eredamaid uusi andeid, viiuldaja Hans Christian Aavik ja pianist Karolina Žukova. Kontserdi lõpetavad aga juba kogenud ja endale nime teinud noored – põnev nõutud solist, Tallinna Kammerorkestri liige Theodor Sink ja džässpianisti ning improvisaatorina teatud Kirke Karja. 

Kavas on nii lüürilisi duosid kui ka suuri värvikaid ansambleid barokist filmimuusika ja kaasajani. Hea võimalus ennustada, kes on neist uued klassikatähed ja kuulata eriilmelist kava.

Pilet 5/3 €

Koostöös MTÜga In Corporeharju

Copyright EML 2016