logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Rahvusvaheline Jānis Cimze nimeline noorte talentide festival

06.11.2015


Rahvusvahelist Jānis Cimze nimelist noorte talentide festivali korraldab Jānis Cimze nimeline Valka muusikakool koostöös Läti Rahvuskultuuri Keskuse ja Valka kihelkonnaduumaga. Konkurss on pühendatud väljapaistvale läti pedagoogile Jānis Cimzele. Festival leiab aset 2016. aasta 7. ja 8. aprillil Valka muusikakoolis ja Valka kultuurikeskuses. Festivali teisel päeval, 8. aprillil on ette nähtud festivalist osavõtjate väljasõidukontserdid nii Lätis kui Eestis.

1. Osavõtjad: lapsed ja noored vanuses kuni 16 aastat (kaasa arvatud), eelistatud on rahvusvaheliste konkursside laureaadid klaveri-, akordioni- ning keelpillide, puhkpillide ja löökriistade erialalt.

Osavõtjate arv mitte üle 12.

 

2. Programm: Iga osavõtja astub üles 15 – 20 minuti pikkuse kontsertkavaga. Taotlusankeedis tuleb ära näidata teave osavõtja kohta, kui on, eelnevad muusikaalased saavutused, ja esitatava kava kronometraaž. Kava peab sisaldama ühte läti helilooja teost, ülejäänu osavõtja omal vabal valikul.

3. Päevakord: Taotluste vastuvõtmise järel saadetakse 12 taotlejale kutse festivalil osaleda.

Festivali esimesel päeval toimub üks või kaks kontserti. Teisel päeval leiavad aset väljasõidukontserdid (lätlased ja leedukad Eestis, eestlased Lätis) ja lõppkontsert Valka kultuurikeskuses. Ette on nähtud aeg proovideks.

Ette nähtud auhinnad kõigile osavõtjatele, õpetajatele ning (töö selles osas veel käib, võimalikud muudatused) pea- ja publikuauhind.

4. Osavõtutasu 35 eurot

Sõidukulud festivalile katavad osavõtjad ise, muud kulud – toitlustamine, majutus, transport kontsertidele – kannavad korraldajad.

Kontaktisik:

Valka Jānis Cimze muusikakooli direktor Līga Veinberga,

telefon + 371 6470 7001

mobiil + 371 2935 6739

e-posti aadress muzikas.skola@valka.lv

Festivali määrus töötatakse detailselt välja ja kinnitatakse kihelkonnaduuma oktoobrikuisel istungil, novembri esimeses pooles saadan eestikeelse variandi.

Loodan teie huvile, koostööle, toetusele ning ilusatele kohtumistele ja hetkedele muusikas!

Edukat 2015 / 2016 õppeaastat soovides,

Jānis Cimze nimelise muusikakooli direktor Līga Veinbergaharju

Copyright EML 2016