logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » II Õpilasansamblite Päevale „Teeme koos“ 6. Märtsil 2016 Vanalinna HK Muusikakoolis

06.12.2015


Kutsutakse muusika-ja huvikoolide õpilasi osalema II Õpilasansamblite Päevale „Teeme koos“. Üritus toimub 6. Märtsil 2016, päeva algus kell 11.00, Vanalinna Muusikamajas Tallinnas (Uus tn. 16c). Päeva raames toimub kontsert(id), kuhu on oodatud esinema lapsed erinevates ansamblikoosseisudes.

Õpilasansamblite Päeva eesmärk on pakkuda lastele teistlaadi muusikalist väljundit, mis erineb igapäevasest pillitunnist ja sooloesinemistest.  Oluline on võimalust koosmänguks ja esinemiseks endaealistega, et õppida arvestama nii üksteisega kui ka erinevate pillide omapäraga. Lapsed saavad kuulata ja võrrelda, kuidas esinevad õpilased teistest koolidest. Samuti aitab see tutvuda uue repertuaariga. Väga oluline on rõõm koosmängust ja  laste kogemuse rikastamine. Õpetajatele pakub üritus  võimaluse kogemusi vahetada ja õppida teistelt koolidelt.

 

Esitatavad teosed  ei ole piiritletud ajaliselt ega stiililiselt, seetõttu  annab see suurema paindlikkuse kava valikul. Kontsert(id) toimuvad vabas õhkkonnas, esinejaid ei hinnata.  Seetõttu saavad  osaleda ka lapsed, kes ei soovi/ei ole veel võimelised õppima mitu teost konkursiks. Oodatud on osa võtma vähemalt kahest lapsest koosnevad ansamblid. Kontsertmeistri/juhendaja osavõtt etteastel on lubatud, kui samas koosseisus on ka vähemalt 2 last. Pillide kasutus ei ole piiratud (sealhulgas ka hääl), võivad olla nii erinevate kui samade instrumentide koosseisud. Osavõtutasu ei ole. Registreerimise tähtaega on 19. Veebruar 2016, kava täpsustusi saab teha kuni 26. Veebruar.

 

Suurema huvi korral toimub 2 kontserti (kl 11 ja 13.00). Esinevad lapsed saavad tänukirja ja meene, peale kontserte toimub ühine tutvumine ja kringli söömine (orienteeruvalt kahe kontserdi korral kell 14.00). Osalejatele transporti  ei kompenseerita.

 

Korraldaja VHK Muusikakool

Kontakt: Merike Poom

merikepoom@gmail.com

56451517


harju

Copyright EML 2016