logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Festival „Koolijazz=Jazzikool“: veel on võimalik

17.12.2015


5. – 7. jaanuar 2016 Viljandis toimuva festivali „Koolijazz=Jazzikool 12,0“ osalejate registreerimine õpitubadesse ja võistumängimisele „Mängu Ilu“ lõpeb 20. detsembril 2015. Veel on võimalik, sest on üksikuid vabasid kohti! Õpitubadesse registreerunud jaotatakse ansamblipõhistesse õppegruppidesse, mida juhendavad Laura Remmel ja Laura Junson (vokaal) ning bändid, mida juhendavad Allan Järve, Tõnu Tubli, Andre Maaker, Marti Tärn, Joel Remmel. Toimuvad ka loengud ja workshopid, mida viiva läbi Jürgen Rooste, Inaki Sandoval, Kristjan Randalu.

Laiem avalikkus saab osakontsertidest, mis toimuvad Viljandi Pärimusmuusika aidas: 5. jaanuaril võistumängimine „Mängu Ilu nr 5“ (žürii esimees Kristjan Randalu), 6. jaanuaril Inaki Sandoval  (klaver, soolo) ja Trump Conception ning  7. jaanuaril festivali lõppkontsert, kus esinevad festivali ansamblid koos juhendajatega, kõlab muusika, mis valmib õpitubades.

Registreerimine: margit.kink@ut.ee. Registreerimiseks vajalik info: www.kultuur.ut.ee/et/koolijazz , võistumängimise info Erko Niit: erko@paabel.com


harju

Copyright EML 2016