logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Eesti Muusikakoolide Liiduga ühinesid Meero Muusik erahuvikool ja Sound Music kitarristuudio

18.12.2015


Eesti Muusikakoolide Liidus on nüüd kokku 94 liiget.

Meero Muusik erahuvikooli moto on: "Lapsed, kes õpivad rõõmsalt, õpivad kergelt"

Kooli eesmärk on tuua lapsed juba varajases lapseeas muusika juurde, et arendada nende loovust läbi emotsioonide, rütmide, helide, liikumise ja sotsialiseerumise. Nende soov on avastada laste anded ning arendada neid muusikas, et neist kasvaksid muusikat armastavad ja mõistvad inimesed.Tänasel päeval osaleb huvikooli õppetöös üle 500 õpilase alates 5.elukuust. Loodud on professionaalsete, entusiastlike ja arenemisest huvitatud õpetajate kollektiiv, kelle eesmärgiks on pühenduda laste arenemisele oma teadmiste edasiandmise teel saavutamaks maksimumi nende poolt valitud huvihariduses.

Meero Muusik huvikool pakub lisaks igapäevasele harjutamisele lastele palju esinemisvõimalusi erinevatel kontsertidel ja osalemist konkurssidel. Ja ta on olnud ühe suurema rahvusvahelise laste ja noorte laulukonkursi/ festivali Tähtede Laul korraldajad 13 aastat.

Korraldatakse rahvusvahelisel tipptasemel koolitusi  muusikaõpetajatele ja samuti lauljatele vokaaltehnika alal. Ollakse maailma tunnustatuima häälekoolitaja Cathrine Sadolini õpiku "Complete Vocal Institute" ametlikud esindajad Eestis.

Kirjastatakse heliloojate uudisloomingut ja salvestatakse lastelaule.

Hinnatakse oma tegevuses originaalsust ja kvaliteeti ning eelkõige inimlikku ja sõbralikku suhtumist.

AJALUGU

Meero Muusik alustas huvikoolina tegevust 1.aprillil 2001. aastal aadressil Toompuiestee 17a. Kooli asutaja on Varje Lepp.

Noortemajast 1985. aastal alguse saanud folkgrupp Meero tegutses 18.a. V. Lepa juhtimisel ja on 18 aasta jooksul andnud üle 400 kontserdi Eestis, USA-s, Kanadas, Soomes, Rootsis, Venemaal, Taanis ja Saksamaal. 1995 aastal sai Kanutiaia Noortemajas alguse Meero Laulustuudio, millest tänaseks on moodustunud iseseisev huvialakool Meero Muusik.

Laululammas Meero on huvikooli väikeste ja suurte lauljate maskott. See lammas sümboliseerib siirust ja armastust, mida on palju ka väikelaste rikkumata  hingeelus.

Meero Muusik erahuvikooli koduleht:

http://meero.ee/mm/

Kitarristuudio Sound Music tegutseb alates 1.septembrist 2013.

Stuudio juhataja on Aleksandr Statsenko (G.Otsa Muusikakool, 1997, Eesti Muusikaakadeemia, 2001). Aleksandr on ka Tallinna Muusikakooli ning Tallinna Ülikooli kitarriõppejõud. Aleksandr Statsenko on esinenud kitarrisolistina, ning teinud koostööd selliste kollektiividega nagu Vene Teater (Besame Mucho, 2010), Trio Romanss, Tallinna kitarrikvartett, Trio Mystical Uniting.

Kitarristuudio Sound Music koduleht:

http://www.soundmusic.ee/et

harju

Copyright EML 2016