logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevad 2016

08.01.2016


4.-5. märtsini toimub Jõgeva Põhikoolis XX üleriigilise koolinoorte vokaalansamblite ja V üleriigilise noorte vokaalansamblite konkurss.

Aeg

4.-5. märts 2016

Avamine 4.märtsil kell 13.00

Lõpetamine - 5.märtsil kell 19.00  

Koht

Jõgeva Põhikool

Rohu 10, 48307 Jõgeva

Esinemispaik

Jõgeva Põhikooli aula, kus on hea akustika ja lava ees on astmed.

Osavõtjad

Olenemata tegutsemise kohast, võivad osa võtta kõik koolinoorte ansamblid  ja noorteansamblid. Võisteldakse viies vanusegrupis: IV-V, VI-VII, VIII-IX ja X-XII klass ja noored kuni 26. eluaastani. Koolinoortel  oma vanusegrupist vanemate lauljate kasutamine ei ole lubatud, nooremate aga küll. Noorteansamblitel vanuselist piirangut ei ole, v. a. ülemine piir – 26 aastat (palume kaasa võtta isikut tõendav dokument). Koosseisu järgi liigitame ansamblid kolme gruppi: poiste- (mees-), tütarlaste- (neidude-)ja segaansamblid.

Tingimused

• Ansambel koosneb vähemalt kolmest lauljast, ülemine piir on 10 lauljat

• Laulda tuleb ilma mikrofonideta

Esitada tuleb kaks (võib ka kolm) laulu eesti keeles! Üks neist a cappella. 

Palume laulude saateks fonosid mitte kasutada!

Hindamine

Hinnatakse esinemiskultuuri, kunstilist taset, intonatsiooni ja sisulist väärtust. Tähtis on jõukohane repertuaar ja laulu sobivus vanusegrupile. Hindab zhürii, kuhu kuuluvad vabariigis tuntud muusikategelased. Igas vanusegrupis antakse välja laureaaditiitel parimale ansambli liigile. Vastava taseme puudumise korral on züriil õigus jätta auhind välja andmata. Lisaks kuulutatakse välja mitmeid eripreemiaid. Kõigi osalejate hulgast valitakse välja üks üldvõitja (Grand prix).

UUS! Sellel aastal toimub 4.märtsil Jõgeva Kultuurikeskuses kell 20.00 ALO laulude kontsert. Esinemiskoosseis võib olla vabalt valitud, võivad esineda ka solistid, vanusegrupp ei ole oluline, sama lauluga võib osa võtta konkursist, sobib ka instrumentaalkoosseis – ainuke tingimus on, et autor on Alo Mattiisen.

Ööbimine

Toimub Jõgeva Põhikooli klassiruumides. Kaasa võtta kõik - madratsist kaisukaruni.

Osavõtutasu

Iga laulja ja juhendaja kohta 17 EUR-i. See sisaldab majutust, materjale, kontserte ja söögikordi. Osavõtumaks on kohustuslik kõigile olenemata kohalviibitavast ajast.

Osavõtumaks tasuda MTÜ Tähetund pangakontole EE791010220203811222 või maksta kohapeal.

Arve saamiseks saata vastav soov koos andmetega (osalejate arv, arve maksja ning kellele saata arve) e-mailile info@tahetund.eu või helistada telefonile 5110327 Kaja Pärtels.

Registreerimine

Registreeri https://docs.google.com/forms/d/1INygm8aWrBEKJ-clSUd-HhYGwXDmoIiPAV8AXOPWE1E/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link

Teatamise viimane kuupäev on 20.veebruar 2016. a. PALUN ära hiline!

Avamisel ja lõpetamisel laulame kõik koos ühe Alo Mattiiseni laulu. Traditsiooniliselt on selleks laul muusikalist "Väike merineitsi". Nooti on võimalik saada veebilehe www.hot.ee/alomattiisen menüüst Ühislaul

Info  Maret Oja  viiskoori@gmail.com  5202244

www.tahetund.eu

Kohtumiseni Jõgevalharju

Copyright EML 2016