logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Alfonso Padilla meistrikursused Heino Elleri nim. Muusikakoolis

04.02.2016


Alfonso Padilla (1976) on rahvusvaheliselt tunnustatud Hispaania saksofonist, kes on oma muusikukarjääri jooksul esinenud erinevate riikide lavadel nii Euroopas kui mujal maailmas. Alfonso Padilla on väga laialdaste ja erinevate huvidega muusik, kes lisaks kontserttegevusele pühendub ka saksofoni õpetamisele, andes tunde ja meistrikursusi nii kodumaal kui väljaspool Hispaaniat. 2006. aastast õpetab ta saksofoni Sevilla Manuel Castillo nimelises kõrgemas muusikakoolis.

Alfonso Padilla meistrikursused toimuvad:

 15. märts kell 14.00 - 19.00 klass 40416. märts kell 14.00 - 17.00 klass 404

16. märtsil kell 18 toimub Tubina saalis Alfonso Padilla kontsert

http://www.alfonsopadilla.com/

Meistrikursust ja kontserti toetab Hispaania suursaatkond ning kontsert toimub Ibero-Ameerika riikide kultuurifestivali Iberofest raames.

http://iberofest.ee/http://www.exteriores.gob.es/Embajadas/TALLIN/et/Embajada/Paginas/HorariosLocalizacionContacto.aspx

 16. märtsil toimuval kontserdil esinevad Alfonso Padilla (saksofon) ja  Ieva Kostanda (klaver)

Kontserdil tulevad ettekandele nii erinevate hispaania heliloojate teoste tõlgendused kui saksofonile loodud teosed. Heliloojate nimekiri hõlmab nii klassikuid nagu Manuel de Falla ja Isaac Albéniz kui kaasaegseid autoreid nagu Alberto Carretero, Juan Cruz Guevara ja Santiago J. Báez. Välja ei jää ka Hispaania saksofonilegend Pedro Iturralde. Valik pakub midagi igale maitsele. Kava: - Miniatura Impromptu P. Iturralde - Gaia J. Cruz Guevara - Lamento (versión) J. Villarojo - Arlesienne fantasy (Overture) S. Báez Cervantes - QUBBA A. Carretero - Sevilla I. Albéniz - Danza de “La vida breve” M. de Fallahttps://www.facebook.com/events/969182429827203/harju

Copyright EML 2016