logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Eesti Muusikakoolide Liiduga ühines Pirita Kitarristuudio

21.02.2016


Eesti Muusikakoolide Liidus on nüüd 95 liiget

Pirita Kitarristuudio alustas 1. septembril 2015 oma 7. hooaega. Stuudio on mõeldud eelkõige 6-17 aastastele noortele, et õppida selgeks kitarrimäng, esineda kitarriansambliga kontsertidel (soovi korral ka solistina) ja osaleda huvitavates kitarriorkestri projektides. Pirita Kitarristuudios ei ole sisseastumiskatseid. Kitarrimängu oskus on kättesaadav peaaegu kõigile.

Algõpe toimub väikestes gruppides kaks korda nädalas, kokkuleppel saab õppida ka individuaalselt. Lisaks on soovijatel võimalik käia üks kord nädalas noodiõpetuse (solfedžo) tunnis, et oma muusikalisi teadmisi süvendada. Kuna grupid on väikesed, siis saab tundide aegu enamasti kõigile õpilastele sobivaks sättida. Sellel aastal toimuvad tunnid Pirita Majandusgümnaasiumis.

Kitarriõpetaja Lauri Jõeleht on õppinud kitarri Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis Tiit Petersoni juures ja täiendanud end Barcelonas José Luis Lopategui klassis. Pirita Kitarristuudios õpetab Lauri Jõeleht unikaalse Narciso Yepese meetodi järgi - lapsed omandavad esmalt koosmänguoskuse, rütmitunnetuse ja kohe ka elementaarse noodist mängu oskuse. Juba ühe õppeaastaga oskab enamik lapsi mängida sellisel tasemel, et osaleda Pirita Kitarriorkestris. Õppeaasta jooksul toimuvad regulaarsed kontserdid erinevates saalides Pirital ja Viimsis.

Pirita Kitarristuudio koduleht:



http://www.kitarriorkester.ee/pirita-kitarristuudio/





harju

Copyright EML 2016