logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Konkursi "Parim noor instrumentalist 2016" kandle eriala Tallinna ja Loode-Eesti regiooni tulemused

29.02.2016


Konkursi žürii töös osalesid: Kristi Mühling, Anna Liisa Eller, Ann Kase

Kandle eriala Tallinna regiooni konkurss.



Konkurss toimus Tallinna Muusikakoolis 27.02 2016



Konkursi žürii töös osalesid: Kristi Mühling, Anna Liisa Eller, Ann Kase



 



I vanuserühm      



 



I koht: Lisa Pruuli, Tallinna Muusikakool, õp. Ella Maidre



II koht: Ida Künnap, Tallinna Muusikakool, õp. Malle Vihul



III koht: Johanna Järg, Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakool, õp. Ella Maidre



III koht: Liisi Märks, Tallinna Muusikakool, õp. Malle Vihul



eripreemia kohustusliku loo omanäolise interpretatsiooni eest ja edasipääs vabariiklikule konkursile:



Maria Agnesa Galeis, Lasnamäe Muusikakool, Virve Tali



 



II vanuserühm

II koht: Emma Loona Mängli, Tallinna MK, õp. Malle Vihul



III koht: Jane Leinfeld, Tallinna MK, õp. Ella Maidre



 



III vanuserühm

I koht: Emilia Niilo, Lasnamäe MK, õp. Virve Tali



III koht: Kirke Antsmäe, Tallinna MK, õp. Malle Vihul



 



IV vanuserühm

II koht: Brenda Pärtel, Tallinna MK, õp. Malle Vihul



 



Loode-Eesti kandleõpilaste konkurss Tallinna Muusikakoolis 27. veebruar 2016



Žürii töötas koosseisus: Kristi Mühling, Anna-Liisa Eller, Ann Kase



 



I vanuserühm      



 



I koht: Astrid Bogdanov, Saku MK, õp. Laura Linnaks



II koht: Hanna Maria Lepp, Keila MK, õp. Pille Karras



II koht: Elisabet Piirsalu, Viimsi MK, õp. Laura Lindpere



 



 



II vanuserühm



 



I koht: Simona Voolaine, Keila MK, õp. Pille Karras



II koht: Anna Neutal, Keila MK, õp. Pille Karras



III koht: Karoliina Kollom, Saue MK, õp. Pille Karras



diplom musikaalse esituse eest: Hanna Marii Mängel, Viimsi MK, õp. Laura Lindpere



diplom tubli esinemise eest: Miia Polding, Saku MK, õp. Laura Linnaks



diplom kohustusliku pala esitamise eest: Paulina Andrejeva, Keila MK, õp. Pille Karras



 



III vanuserühm

I koht: Sandra Selena Sulin, Saku MK, õp. Laura Linnaks



I koht: Maria Hindreko, Saku MK. Õp. Laura Linnaks



II koht: Kärt Suurlaht, Keila MK, õp. Pille Karras



III koht: Lee Ann Madissoon, Saku MK, õp. Laura Linnaks



 



Loode-Eesti konkursi puhul pääsevad finaali I-III koha pälvinud ja diplomite pälvinute finaali saamise otsustab žürii peale regionaalsete konkursside kuulamist.



 



harju

Copyright EML 2016