logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Tartu regiooni akordioni eriala ja Pärnu regiooni keelpillide konkursi tulemused

05.03.2016


Konkursid toimusid 4. märtsil Nõo Muusikakoolis ja samal päeval Pärnu Muusikakoolis

Tartu regiooni akordioni eriala tulemused.

Konkurss toimus 4. märtsil Nõo Muusikakoolis

žürii: Kristel Laas, Aivi Tilk, Reet Laube


 

O vanusegrupp

II koht: Kristo Plovits (Tartu I Mk., õp.Külli Kudu)

 

I vanuserühm

I koht: Andri Jullinen (Koeru Mk., õp. Liana Kullasepp)

I koht: Bogdan Kovalenko (Tartu II Mk., Olga Kostjukovitš)

III koht: Karoliis Peetsmann (Tartu I Mk., õp. Vello Lauring)

III koht: Markos Mõttus Asson, Tartu I Mk., õp. Heli Mõttus-Asson

III koht: Jürgen Luik (Ülenurme Mk., õp. Signe Oja)

 

II vanuserühm

I koht: Helena Rähni (Tartu I Mk., õp. Heli Mõttus-Asson)

II koht ja eripreemia kohustusliku pala eest:  Ats Aavakivi (Tartu I Mk., õp. Heli Mõttus-Asson)

III koht: August Lippus (Tartu I Mk., õp. Külli Kudu)

III koht: Radimir Mikhaylov (Tartu II Mk., õp.Olga Kostjukovitš)

 

III vanuserühm

I koht ja eripreemia kohustusliku pala eest: Georg Sakrits (Jõgeva Mk., õp. Eha Niglas)

 

IV vanuserühm

I koht Silvi Arro (Koeru Mk., õp. Liana Kullasepp)

Edasi finaali  koha  ja  diplomi saajad



Lääne-Pärnu regiooni tšelloõpilaste konkursi tulemused

Konkurss toimus Pärnu Muusikakoolis 4. märtsil

Žürii: Reet Mets, Peeter Paemurru, Ardo Västrik


 

I vanuserühm   

II koht: Miko Marius Onni, Viljandi MK, Õp. Heli Sommer, klaverisaatja  Kristi Kärmas

III koht: Adelina  Zadiran, Pärnu MK, Õp. Irina  Matveus,  klaverisaatja  Aaro Tetsmann

Diplom: Meeri-Liis  Pastarus, Pärnu MK, Õp.  Irina  Matveus, klaverisaatja  Aaro  Tetsmann

 

II vanuserühm     

II koht: Erik  Viik, Pärnu MK, Õp. Irina  Matveus, klaverisaatja  Aaro Tetsmann

Diplom: Albert  Press,  Pärnu MK, Õp. Heli Sommer, klaverisaatja  Maarja  Talts

 

III  vanuserühm      

I koht: Karret  Sepp, Kuressaare  MK, Õp. Laine Sepp, klaverisaatja  Tiina Rätsepp

II  koht: Erik Smirnov, Pärnu MK, Õp.  Irina  Matveus, klaverisaatja  Aaro Tetsmann

Edasi  finaali  lähevad  ainult koha saanud õpilased.

Lääne-Pärnu regiooni viiuliõpilaste konkursi tulemused

Konkurss toimus Pärnu Muusikakoolis 4. märtsil

Žürii: Kristel Eeroja-Põldoja, Mirjam Kerem, Tiina-Mai Arund

 

I vanuserühm       

 

II koht: Lisette  Lemba, Kuressaare MK, Õp. Kristi Saar, klaverisaatja  Katre Roolaht

 

Eripreemia  kontserdi väga hea esituse eest: Annette  Nahkur, Pärnu MK,

 

Õp. Maire Varma, klaverisaatja  Aaro Tetsmann

 

II  vanuserühm

 II  koht: Maria Mänd, Pärnu MK,  Õp.  Tatjana  Günter, klaverisaatja Maarja Talts                 

 

III  vanuserühm     

 

Diplom: Helina  Sommer, Pärnu MK, Õp. Tatjana Günter, klaverisaatja  Maarja  Talts

 

Edasi finaali  koha  ja  diplomi saajad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



harju

Copyright EML 2016